go home

26.02.2021 - 19:24

П'ятниця, 26 лютого 2021 - 19:24

Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії

Суд не дозволив Шамімі повернутися до Британії
Поширити у: f   t   Whatsapp

Верховний суд прийшов до висновку, що пані Шаміма Беґам, яка залишила СК аби долучитись до Ісламської Держави, не матиме права повернутися у Британію.
Суд одноголосно постановив, що правá пані Шаміми не було порушено, коли їй було заперечено право повернутися назад у СК.

Пані Беґам намагається отримати право повернутися у СК аби оскаржити рішення домашнього секретаря відібрати в неї громадянство Британії.

Зараз вона перебуває в одному з таборів біженців на території Сирії.

Назад у 2019 році, тодішній секретар внутрішніх справ, пан Саджид Джавид, скасував пані Беґам громадянство Британії на основі, за його словами, занепокоєнь про безпеку країни.

У липні минулого року, Апеляційний Суд вирішив, що єдиним справедливим способом для пані Беґам домагатися повернення громадянства, є її повернення на територію Британії, бо у іншому випадку вона не зможе ефективно відстоювати свою позицію з табору біженців у північній Сирії.Після цього Внутрішні Справи центрального уряду (Home Office) подали апеляцію на це рішення до Верховного Суду (Supreme Court) з арґументом, що дозвіл пані Беґам повернутися у СК "створить значні ризики національній безпеці".

І сьогодні Верховний Суд задовольнив апеляцію уряду СК і сказав, що уряд має законне право на те аби заперечити пані Беґам повернутися назад у СК.

Під час оголошення вироку, Лорд Рід (Lord Reed) сказав: "Верховний Суд одноголосно задовольняє всі прохання державного секретаря та відкидає апеляцію пані Беґам.
Рішення Апеляційного Суду не дало належної поваги оцінці домашнього секретаря, яку він був повинен отримати, з огляду на відповідальність домашнього секретаря у прийняті рішень та його звітності перед парламентом.".

Суддя також додав, що Апеляційний Суд "помилково вважав, що коли право особи на справедливе слухання її справи спричинює конфлікт з вимогами національної безпеки, то право на справедливе слухання має мати перевагу".

За його словами, право на справедливе слухання арґументів людини "не придушує всіх інших міркувань, серед яких безпека громадськості".

Ґрупа захисту прав людини під назвою Liberty, чиї представники мали інтерв'ю з пані Беґам у сирійському таборі, кажуть, що це рішення створює "надзвичайно небезпечний прецедент".

Одна з їх адвокаток, пані Розі Бриґгауc (Rosie Brighouse), каже: "Право на справедливий судовий процес не є чимось таким, що демократичні уряди мають просто так відбирати і так само не має бути чогось подібного з відбиранням у людини британського громадянства. Якщо урядові дозволити набувати надзвичайних повноважень, то це закладає екстремально небезпечний прецедент. Служби безпеки вельми успішно повернули назад у Британію сотні людей з Сирії, але уряд вирішив націлитись на Шаміму Беґам.".

За нині:Читайте також:

На М25 виявили 16 нелеґалів На М25 виявили 16 нелеґалів22.03.2021
Шаміма Беґам виборола право повернутися у СК Шаміма Беґам виборола право повернутися у СК17/07/2020
Син Шаміми Бейґам помер у таборі біженців Син Шаміми Бейґам помер у таборі біженців9/03/2019
Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном23.02.2021
Суд: пан Генкок порушив законне зобов'язання Суд: пан Генкок порушив законне зобов'язання19.02.2021

Дописи:

В понеділок, 01 березня 2021, Все првавильно написали:
Все правилно зробили

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju