go home

01.03.2021 - 20:15

Понеділок, 01 березня 2021 - 20:15

ЄУ запроваджує вакцинні паспорти

ЄУ запроваджує вакцинні паспорти
Поширити у: f   t   Whatsapp

До кінця цього місяця Європейська Комісія оприлюднить свої пропозиції про запровадження на території блоку цифрових вакцинних паспортів, котрі дозволять європейцям та громадянам інших країн вільно пересуватись у межах країн-членів ЄУ.
Можливо, що назва цих паспортів буде іншою.

Чинна президентка Єврокомісії, пані Урзула Фон диа Лаєн, повідомила про те, що 17 березня Єврокомісія оприлюднить пропозиції про цифрові паспорти для громадян ЄУ, аби вони могли вільно мандрувати, як туристи, або як працівники.

Через вісім днів після цього, лідери країн ЄУ матимуть дискусії та можливо затвердять ці пропозиції на запланованому саміті.

За словами пані Фон диа Лаєн: "Ціллю цих паспортів є поступово надати людям змогу безпечно пересуватися в межах, та поза межами ЄУ, з метою праці та туризму.
Ці паспорти служитимуть доказом про те, що людина пройшла вакцинування від коронавірусу і також носитимуть інформацію про те, що дані власники цих паспортів проходять процес одужання (якщо вони мали вірус).
Для тих, що ще не отримали щеплення ці паспорти також матимуть інформацію про результати їх останніх тестів.".Яку саме назву матимуть дані паспорти, наразі ще не до кінця відомо. Є пропозиції про те, що вони можуть називатись цифровими вакцинними паспортами або просто зеленими паспортами.

Цей документ радше за все буде мати тип сертифікату.

Найбільше за його запровадження виступають такі країни, як Ґреція та Австрія.

Мовник чинного британського прем'єра, пана Бориса Джонсона, з цього приводу каже, що "СК цікавиться питанням долучення до даної схеми ЄУ" і можливо матиме дискусії про це з Брюсселем.

Пан Джонсон також сказав, що якщо кількість нових інфікованих на коронавірус у СК продовжуватиме падати, то від 17 березня уряд вже зможе дозволити міжнародні несуттєві поїздки. На даний час дозволяються тільки міжнародні подорожі, які мають суттєві причини.

За нині:Читайте також:

Шотландія послаблює карантин Шотландія послаблює карантин12.03.2021
Окремі країни Європи призупинили вживання вакцини AstraZeneca Окремі країни Європи призупинили вживання вакцини AstraZeneca11.03.2021
Єврокомісія посилює випуск комп'ютерних чипів Єврокомісія посилює випуск комп'ютерних чипів10.03.2021
В Анґлії починають щепити тих, кому 56 В Анґлії починають щепити тих, кому 567.03.2021
У Шотландії скасовують окремі обмеження У Шотландії скасовують окремі обмеження5.03.2021
Кіпр дозволить в'їзд британців, але Кіпр дозволить в'їзд британців, але5.03.2021
Бюджет: зростає ліміт безконтактних оплат Бюджет: зростає ліміт безконтактних оплат3.03.2021
Сім'ям школярів Анґлії безкоштовні тести Сім'ям школярів Анґлії безкоштовні тести28.02.2021
Ґреція балакає з СК про вакцинні паспорти Ґреція балакає з СК про вакцинні паспорти25.02.2021
Уряд може запровадити паспорти вакцинування Уряд може запровадити паспорти вакцинування23.02.2021
Міжнародні авіалінії готові до цифрового Ковидного Паспорта Міжнародні авіалінії готові до цифрового Ковидного Паспорта23.02.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju