go home

01.03.2021 - 22:17

Понеділок, 01 березня 2021 - 22:17

У Гітроу просто нелюдські умови

У Гітроу просто нелюдські умови
Поширити у: f   t   Whatsapp

Багато пасажирів скаржаться, що під час проходження кордону після посадки на лондонському летовищі Heathrow Airport, їм довелося стояти у чергах тривалістю до семи годин.
Одна пасажирка описала, що була змушена годувати дитину прямо на підлозі і каже, що це просто не по-людськи.

Профспілки, які представляють працівників аеропорту, кажуть, що заходи безпеки, які уряд запровадив, аби знизити рівень коронавірусної інфекції, призвели до "неадекватності забезпечення персоналом".

Представники летовища кажуть, що уряд має запевнитись в тім, що під час таких високих потреб, він забезпечує набагато більшу кількість персоналу.

Пані Аліша, 26 років, поверталася з Відня після свого відвідування там лікарів, котрі лікують її ногу, каже, що вона стала у чергу в неділю о 18:30, а пройшла контроль тільки в понеділок о 01:30 ранку і каже, що "все було повністю дезорґанізовано, як ніби не для людей, а працівники навіть нікому не запропонували жодного стільця і про будь-які соціальні відстані Ви просто забудьте, ними й не пахло.".

Інші пасажири розповідали БіБіСі, що чекали по п'ять, шість та по сім годин.

Працівник міґраційної служби летовища, який не хотів себе назвати, сказав, що ситуація була цілковито хаотичною. Він сказав: "Це бардак. Ми неспроможні працювати без дотримання заходів безпеки. Нам не вистачає працівників. Що ми маємо робити?".

Представники профспілок кажуть, що черги було спричинено коронавірусними обмеженнями, які запровадила прикордонна служба (Border Force), яка є частиною Внутрішніх Справ.

У самих Внутрішніх Справах описали ці скарги, як "негідні" і також пояснили: "На прикрість вельми велике число пасажирів не спромоглися придбати обов'язкові тестові пакети від коронавірусу для другого та восьмого дня їх карантину у СК.
Це спричинило затримки через те, що пасажирів було змушено придбати ці пакети після того, як їх перевірили прикордонники. Ми за це жодним чином не вибачаємось. Кожна суттєва перевірка перешкоджає розповсюдженню інфекції у СК. Цим людям взагалі не мало було бути дозволено подорожувати без своїх тестових пакетів, а все, що ми робимо, це запевнюємось, аби пасажири дотримувались чинного законодавства.".

За нині:Читайте подібне:

У Гітроу знову виникли довжелезні черги У Гітроу знову виникли довжелезні черги12.07.2021
British Airways планує подорожі через свій додаток British Airways планує подорожі через свій додаток14.03.2021
Кіпр дозволить в'їзд британців, але Кіпр дозволить в'їзд британців, але5.03.2021
В Лондоні відчинили першу у СК крамницю без продавців В Лондоні відчинили першу у СК крамницю без продавців4.03.2021
Пахне хаосом - Франція заборонила також і проїзд вантажівок Пахне хаосом - Франція заборонила також і проїзд вантажівок20.12.2020
У Довері капець У Довері капець23.12.2020
Брекзит : у британських портах починається хаос Брекзит : у британських портах починається хаос14.11.2020
Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju