Одна пасажирка описала, що була змушена годувати дитину прямо на підлозі і каже, що це просто не по-людськи.
Профспілки, які представляють працівників аеропорту, кажуть, що заходи безпеки, які уряд запровадив, аби знизити рівень коронавірусної інфекції, призвели до "неадекватності забезпечення персоналом".
Представники летовища кажуть, що уряд має запевнитись в тім, що під час таких високих потреб, він забезпечує набагато більшу кількість персоналу.
Пані Аліша, 26 років, поверталася з Відня після свого відвідування там лікарів, котрі лікують її ногу, каже, що вона стала у чергу в неділю о 18:30, а пройшла контроль тільки в понеділок о 01:30 ранку і каже, що "все було повністю дезорґанізовано, як ніби не для людей, а працівники навіть нікому не запропонували жодного стільця і про будь-які соціальні відстані Ви просто забудьте, ними й не пахло.".
Інші пасажири розповідали БіБіСі, що чекали по п'ять, шість та по сім годин.
Працівник міґраційної служби летовища, який не хотів себе назвати, сказав, що ситуація була цілковито хаотичною. Він сказав: "Це бардак. Ми неспроможні працювати без дотримання заходів безпеки. Нам не вистачає працівників. Що ми маємо робити?".
Представники профспілок кажуть, що черги було спричинено коронавірусними обмеженнями, які запровадила прикордонна служба (Border Force), яка є частиною Внутрішніх Справ.
У самих Внутрішніх Справах описали ці скарги, як "негідні" і також пояснили: "На прикрість вельми велике число пасажирів не спромоглися придбати обов'язкові тестові пакети від коронавірусу для другого та восьмого дня їх карантину у СК.
Це спричинило затримки через те, що пасажирів було змушено придбати ці пакети після того, як їх перевірили прикордонники. Ми за це жодним чином не вибачаємось. Кожна суттєва перевірка перешкоджає розповсюдженню інфекції у СК. Цим людям взагалі не мало було бути дозволено подорожувати без своїх тестових пакетів, а все, що ми робимо, це запевнюємось, аби пасажири дотримувались чинного законодавства.".