Це означає, що від часу референдуму 2016 року загальна сума активів (акції та інші цінні папери), переведених з Лондона у країни ЄУ вже доходить до 1 300 мільярдів фунтів, тобто 1,3 трильйони.
Про це повідомляє британський часопис Ґардіан, який подає інформацію зі звіту консалтинґової (дорадчої)
ґрупи EY, де йдеться про те, що наприкінці минулого року, після того, як у підписаній угоді про торгові стосунки та співпрацю не було жодної згадки про фінансові послуги, великі фінансові компанії почали рух активів з СК у Європу.
За опитуванням компаній, яке мало місце упродовж періоду від жовтня минулого року до кінця цього лютого, фінансові фірми заявили, що упродовж останніх двох років вже були перевели, або задекларували плани перевести, активів на загальну суму 500 мільярдів фунтів.
Так, одна з найбільших фінансових компаній,
яка має назву Ґолдман Сакс (Goldman Sachs), повідомила, що в кінці минулого року вже була перевела з СК до
Франкфурта (зах. Німеччина) активів на суму біля 43 мільярдів фунтів.
Також стало відомо, що інша велика фінансова ґрупа, яка має назву
ДжейПі Морґан Чейз (JP Morgan Chase), вже почала переводити в
Німеччину активи на суму 173 мільярди фунтів. Цей процес все ще триває.
Щодо кількості робочих місць у фінансовому секторі, то за жовтень минулого року приблизно 7 тисяч робочих місць було переведено з Лондона у європейські фінансові центри.
За словами фахівців, рух активів буде продовжуватись також й у найближчому майбутньому. І це навіть попри те, що уряд СК зараз веде перемовини про реґулювання, поділ та правила поведінки у сфері фінансових послуг.