go home

02.03.2021 - 12:38

Вівторок, 02 березня 2021 - 12:38

Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу

Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу
Поширити у: f   t   Whatsapp

Коли панночка Nicole Peterkin отримала повідомлення від давньої подруги в Інстаґрамі, де йшлося про те, що на її рахунку була мабуть якась помилка, то пізніше виявилось, що фото 20-річної панночки Нікол Петеркин використовувались фальшивими рахунками, як реклами з метою продажу сексу.
Після цього панночка Петеркин виявила, що фото, які вона викладала у себе на рахунку в Інстаґрамі, використовувались фальшивими профілями у соціальних мережах, які рекламували шахрайські сайти, котрі обіцяли набагато відвертіші фото цієї жінки в обмін на гроші та особисту інформацію.

Панночка каже: "Мені стало жахливо від того, що моя сім'я, друзі чи люди, з якими я ходила до школи, будуть думати, що я повія.
Що ще вони про мене подумають?
Мене не цікавить, чим займаються інші, але я не хочу аби люди думали, що роблю те ж саме.".

В Інстаґрамі, власницею якої є Фейсбук, сказали, що "не дозволяють неавтентичних дій на своєму сайті" і також сказали, що щодня вони блокують мільйони фальшивих рахунків.

На даний час це дуже велика проблема, яка зачіпає все більше молодих жінок.

Шахраї дуже часто здійснюють пошуки у соціальних медіа, де намагаються виявити відкриті (public) профілі різних людей, аби завантажити їх фото, які вони потім зможуть використовувати для різних цілей.Через ґенератори інтернет сторінок, як для прикладу Wix, ці шахраї часто створюють інтернет сторінки, які рекламують послуги повій і також обіцяють фото дуже відвертого характеру, які насправді не існують, в обмін на гроші та особисту інформацію.

Ці новостворені інтернет сторінки шахраї потім дуже широко рекламують у різних соціальних медіа, серед яких Інстаґрам та подібні.

Раніше рахунок панночки Петеркин був публічним або відкритим, тобто таким, що будь-хто міг зайти на її сторінку в Інстаґрам і бачити її фото і відтак дуже легко зберегти ці фото на своїх комп'ютерах, мобільних та інших пристроях.

Потім панночка зробила свій профіль в Інстаґрамі приватним та тільки для друзів.

Інша пані, Гіта МакФарлейн (Heather MacFarlane), яка виросла на території шотландського ґрафства Східне Лотіан (East Lothian), а зараз працює на одну технолоґічну компанію у Манчестері, де вона займається рекламуванням одягу для різних торгових марок у соціальних медіа, каже, що ніколи б не подумала, що може стати жертвою подібного шахрайства.Проте, в серпні минулого року 23-річна Гіта була почала отримувати повідомлення від своїх друзів у соціальних медіа про те, що вона рекламувала власні секс послуги.

Вона зокрема каже: "Люди таки направду думали, що я таким займаюся і що я для того була створила собі ще один паралельний рахунок аби про це не довідалась моя сім'я.".

Після того, як вона та її друзі повідомили Інстаґрам про те, що цей рахунок був шахрайським, соціальна мережа його знищила.

Але пані Гіта каже, що дуже стурбована тим, що якщо проти таких дій не буде жодного законодавства, як це є зараз, то це може трапитись знову, як з її профілем, так і з профілями дуже багатьох інших людей.

Мовники Фейсбук на це відповіли: "Ми не дозволяємо неавтентичних дій у Інстаґрам і блокуємо мільйони шахрайських рахунків щодня.
Якщо хтось постає перед подібною проблемою, то ми заохочуємо їх негайно повідомляти про такі рахунки і секції інструментів або через особливу онлайн форму.".

За нині:Також читайте:

Торі не хочуть заборонити секс за оренду Торі не хочуть заборонити секс за оренду28.02.2022
8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії 8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії29.03.2021
Тіло Сари знайшли в лісі біля Ашфорд Тіло Сари знайшли в лісі біля Ашфорд12.03.2021
У Tottenham одного вбито двох поранено У Tottenham одного вбито двох поранено9.03.2021
Школам довші дні та коротші канікули Школам довші дні та коротші канікули7.03.2021
Кіпр дозволить в'їзд британців, але Кіпр дозволить в'їзд британців, але5.03.2021
В Лондоні відчинили першу у СК крамницю без продавців В Лондоні відчинили першу у СК крамницю без продавців4.03.2021
Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-19 Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-198.01.2021
Шахрай штрафував людей за порушення карантину Шахрай штрафував людей за порушення карантину4.02.2021
Британські мандрівники ошукуються шахраями по півтори тисячі фунтів кожний Британські мандрівники ошукуються шахраями по півтори тисячі фунтів кожний
Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів
Злочинці використовують eBay для продажу крадених та клонованих машин Злочинці використовують eBay для продажу крадених та клонованих машин
У Британії пропонують житло в обмін на секс У Британії пропонують житло в обмін на секс
Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок Масажистові дали 4 роки за зйомку голих жінок

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju