go home

05.03.2021 - 14:27

П'ятниця, 05 березня 2021 - 14:27

За секс з 15-річним на шість років за ґрати

За секс з 15-річним на шість років за ґрати
Поширити у: f   t   Whatsapp

35-Річну одружену вчительку, яка через соціальну мережу Снапчат (Snapchat) спокусила 15-річного хлопця до сексуальних стосунків з собою, було ув'язнено на шість років та два місяці.
Пані Kandice Barber, 35 років, яка мешкала у Wendover, що у ґрафстві Бакинемшиа, на захід від Лондона, було знайдено винною у "спонуканні або підбурюванні дитини до сексуальної діяльності".

Під час судових слухань йшлося про те, як вчителька додала себе до рахунку жертви у мережі Снапчат у вересні 2018 року і почала обмінюватись з ним повідомленнями, які упродовж одного тижня довели до живого сексу.

Суддя, під час оголошення вироку, описував, як пані Барбер посилала хлопцеві різні свої фото, серед яких були фото її голих грудей і також різні відео з сексуальними актами.

Суддя зокрема сказав: "Немає жодного сумніву, що Ви надзвичайно порушили довіру. Ви взяли контроль над дитиною, яка була під Вашим доглядом, та спокушували його з метою власного сексуального задоволення.".

За нині:Читайте ще:

Торі не хочуть заборонити секс за оренду Торі не хочуть заборонити секс за оренду28.02.2022
8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії 8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії29.03.2021
За секс у службовому туалеті поліціянтові загрожує в'язниця За секс у службовому туалеті поліціянтові загрожує в'язниця27.11.2020
Британську модельку хотіли продати у секс рабство на Близький Схід Британську модельку хотіли продати у секс рабство на Близький Схід
Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем
SRO ☀ за 24 години перед кожним сексом ви маєте повідомити у поліцію SRO ☀ за 24 години перед кожним сексом ви маєте повідомити у поліцію
Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу Чоловікові дали 12 років за розповсюдження СНІДу

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju