go home

10.03.2021 - 09:47

Середа, 10 березня 2021 - 09:47

Замість тунелю може бути міст

Замість тунелю може бути міст
Поширити у: f   t   Whatsapp

У центральному уряді повідомили, що започаткували офіційне вивчення можливості прокладання моста або тунелю від Північної Ірландії до Шотландії.
Фахівець у транспортній сфері, Сер Пітер Генді (Peter Hendy), отримав вказівки та фінансування від уряду вивчити сполучення між різними частинами Сполученого Королівства.

Сер Генді каже, що тепер почнеться подальше вивчення можливостей фіксованого сполучення у Ірландському морі.

Два інженери з компанії Jacobs Engineering, які спеціалізуються в галузі інженерії, вивчатимуть можливості цього сполучення, оцінюватимуть потрібні кошти і час.

За приблизними та найбіднішими оцінками цей проєкт, чи це буде міст, чи тунель, буде коштувати щонайменше 20 мільярдів фунтів.

Варто зазначити, що плани будівництва фіксованого, тобто постійного, сполучення між Шотландією та П. Ірландією були ще у 1890 роках, але так і ніколи не були реалізовані.

15:30

Після того, як ідея моста пронеслася британськими медіа, заступник лідера північно-ірландської партії Шин Фейн, пан Майкл О'Ніл (син Ніла), назвав цю ідею "мостом трубної мрії" та "затьмарюванням провалу Брекзиту".

Лідер ще однієї північно-ірландської партії, яка є про-ірландською і має назву SDLP, сказав, що ця ідея є "мостом фантазії" у той час, як північно-ірландські дороги та залізниці вже майже повністю зруйновані через декади їх недофінансування.

Під час Питань до Прем'єр-міністра, у Палаті Громад, один з членів палати, пан Фойле (Foyle), запитав у пана Джонсона про те: "Який мандат, на його думку, він має переписувати демократично обраних людей Північної Ірландії аби поставити їм міст, який проходитиме через милі незірваних амуніцій та радіоактивних відходів?".

На що пан Джонсон відповів, що оцінювання можливості будівництва моста буде "масивною користю Північній Ірландії".

Замість тунелю може бути міст Одним кінцем моста має бути північно-ірландське місто Ларне, з якого зараз курсують пороми у бік Шотландії.


За нині:Читайте також:

На оцінку будівництва моста викинули майже мільйон На оцінку будівництва моста викинули майже мільйон21.01.2022
Tower Bridge застряг у відкритому стані Tower Bridge застряг у відкритому стані9.08.2021
За переїзд через міст Hammersmith можуть ввести плату За переїзд через міст Hammersmith можуть ввести плату20.03.2021
Борги уряду знову на рекордному рівні Борги уряду знову на рекордному рівні19.03.2021
ONS : експорт до ЄУ впав на майже £6 млрд ONS : експорт до ЄУ впав на майже £6 млрд12.03.2021
Бóрис хоче тунелю до П. Ірландії Бóрис хоче тунелю до П. Ірландії16.02.2021
В уряді не схвалюють пропозиції будівництва моста між Британією та Францією В уряді не схвалюють пропозиції будівництва моста між Британією та Францією

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju