go home

10.03.2021 - 13:11

Середа, 10 березня 2021 - 13:11

У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно

У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно
Поширити у: f   t   Whatsapp

В офіційній відповіді Букінґемського Палацу йдеться про те, що питання расизму у королівській родині, які вийшли на поверхню під час інтерв'ю Герцоґа та Герцоґині Сасекс, сприймають дуже серйозно.
В офіційній заяві, яка є відповіддю на інтерв'ю, йдеться про те, що "спогади можуть відрізнятись", але підняті питання "будуть вирішуватись приватно", що означає, що ми про ці рішення не знатимемо.

Меґан розповідала Опрі, яка вела інтерв'ю, яке вперше транслювалось на CBS і яке дивились біля 50 мільйонів глядачів, що неназвані члени королівської сім'ї запитували Гарі про те, "якою темною" могла бути шкіра його, ще тоді ненародженого, сина Арчі.

У Палаці також сказали, що Сасекси (Меґан і Гарі) "завжди будуть улюбленими членами сім'ї.

Відповідь Букінґемського Палацу надійшла після кризового засідання, де були присутніми старші члени сім'ї.Від часу інтерв'ю Палац перебуває під все більшим тиском оприлюднити свою відповідь на ту розмову, у якій Меґан, яка є першою представницею змішаної раси у королівській сім'ї, сказала, що під час її мешкання у Палаці, її запитували про колір шкіри її майбутньої дитини.

Під час розмови Меґан, принц Гарі, який долучився до інтерв'ю пізніше, пояснив Опрі, що дані питання не задавалися ні самою королевою, ні Герцоґом Единбурґу (Принцом Филипом), а іншою особою.

Відповідь Палацу на це інтерв'ю, яка надійшла на другий день, каже: "Питання, які там підіймались, особливо ті, що стосуються расизму, дуже занепокоюють. У той час, як окремі спогади можуть відрізнятись, їх сприймають серйозно і їх адресуватимуть членам сім'ї приватно.
Гарі, Меґан та Арчі завжди будуть коханими членами [королівської] сім'ї.".

За словами БіБіСі, вони розуміють це питання таким чином, що члени королівської сім'ї хотіли дуже ретельно підготувати свою відповідь та надати британській громадськості можливість спочатку подивитись інтерв'ю, яке днем пізніше транслювалось на каналі ITV, а потім на нього відреаґувати.

Кажуть, що члени королівської сім'ї наразі розглядають цю сімейну справу і вважають, що мають мати можливість розглядати її приватно.

За нині:Читайте ще:

В понеділок позачерговий вихідний В понеділок позачерговий вихідний11.09.2022
Королева найтриваліша зі всіх монархів Королева найтриваліша зі всіх монархів6.02.2022
У Гарі та Меґан Уиндзор народилася донька У Гарі та Меґан Уиндзор народилася донька6.06.2021
Помер Принц Филип Помер Принц Филип9.04.2021
8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії 8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії29.03.2021
Вся королівська сім'я та правонаступництво Вся королівська сім'я та правонаступництво17.02.2021
Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Принц Гарі одружується з Меґан Маркл
На королівському весіллі можуть бути протести республіканців На королівському весіллі можуть бути протести республіканців
Уряд перегляне Суверенний Ґрант Уряд перегляне Суверенний Ґрант
Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju