go home

18.03.2021 - 19:53

Четвер, 18 березня 2021 - 19:53

Uber ґарантуватиме мінімальну зарплату

Uber ґарантуватиме мінімальну зарплату
Поширити у: f   t   Whatsapp

Реґіональний директор відділу північної Європи американської компанії Uber, яка надає послуги таксі, пан Джемі Гейвуд (Jamie Heywood) (на фото вище), сказав, що його компанія ґарантуватиме всім своїм 70 тисячам водіям у СК принаймні мінімальну зарплату.
У компанії обіцяють, що через цей захід їх тарифи не зростуть.

Ця заява надійшла після того, як компанія програла судову справу ґрупі британських водіїв, котрі стверджували, що Юба має розглядати їх, як своїх працівників, а не як незалежних, самозайнятих контракторів чи підрядників.

Аналітики застерігають про те, що компанія може через це збільшити свої тарифи, бо саме так вона зробила у американському штаті Каліфорнія після подібного судового рішення, яке компанія там була програла раніше.

Лідери британських профспілок та фахівці у справі законодавства праці кажуть, що судова справа працівників компанії Юба матиме значні наслідки для тих, що працюють у так званій ґіґ-економіці, тобто коли люди, окрім або замість постійної праці, підробляють у різних компаній по кілька годин у кожній.

Проте, інші фахівці кажуть, що рішення суду не матиме впливу на тих, що займаються доставками посилок, їжі та подібного. Ці люди все одно вважатимуться само-зайнятими.

В лютому компанія Юба програла третю та останню стадію судової справи, яка тягнулася упродовж 5 років і яку проти компанії були започаткували водії таксі, котрі стверджували, що компанія має вважати їх своїми працівниками, а не як самозайнятих підрядників, тобто має оплачувати мінімальну відпустку, яка у СК на даний час становить 5,6 тижнів за рік роботи, має платити мінімальну зарплату, має пенсійні зобов'язання та подібне.

Остання стадія справи слухалася у Верхвоному Суді, який дійшов висновку, що дані водії таки мають вважатись працівниками компанії, а не підрядниками.

За нині:
ukraine-christmasЧитайте ще:

Петицію за продовження ліцензії Uber у Лондоні підписало вже понад 700К Петицію за продовження ліцензії Uber у Лондоні підписало вже понад 700К
Поромів замість моста Hammersmith до літа не буде Поромів замість моста Hammersmith до літа не буде23.02.2021
Бюджет: від квітня мінімальна зарплата 8.91 Бюджет: від квітня мінімальна зарплата 8.913.03.2021
Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось2/11/2020

Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju