go home

29.03.2021 - 10:11

Понеділок, 29 березня 2021 - 10:11

Брекзит : це вже просто жахи

Брекзит : це вже просто жахи
Поширити у: f   t   Whatsapp

Понад 25% підприємств малого бізнесу Британії повідомляють про те, що вже частково або повністю припинили свою торгівлю з клієнтами у країнах Європейської Унії.




За даними звіту Федерації Малих Бізнесів СК (Federation of Small Businesses, скор.: FSB), 35 зі 132 опитаних малих підприємств, на додаток до вище зазначеного спаду об'єму експорту, також розглядають можливість повного припинення торгівлі з ЄУ і потенційного закриття бізнесу.

Окремі з підприємців описують післябрекзитну бюрократію, як жахи та "чисті кошмари".

Пані Шарон да Коста, яка володіє бристольською фірмою Fighting Films, що виробляє фільми, пов'язані з турнірами по дзюдо та додатково продає костюми та інші речі пов'язані з цим видом спорту, каже, що половина всього її бізнесу припадала на експорт у країни ЄУ.

Під час порівняння того, як йшов її бізнес перед Брекзитом та після нього, вона каже, що до нового року постачання придбаних товарів до одного з її клієнтів у Бельґії займало тільки два дні, а зараз не це йде цілий місяць.

Аби уникнути зайвої бюрократії, після Брекзиту, великі компанії почали засновувати власні центри розповсюдження на території країн ЄУ.

Проте пані Шарон каже, що такому малому бізнесові, як її власний, це просто не світить, бо на це потрібні дуже значні витрати, яких вона просто не годна собі дозволити.

Додатково до цього, через запровадження різних додаткових зборів урядом СК стосовно торгівлі з ЄУ, пані каже, що ціна імпорту товарів з Європи, які вона використовує, як сировину, також зросла на 5%.

Звіт додатково показує, що Брекзит дуже сильно б'є по малих експортерах харчів та напоїв, де окремі з малих підприємств постали перед загрозою припинення бізнесу взагалі.

Для прикладу експорт молюск з Британії на територію ЄУ вже став практично неможливим, а жорсткі стандарти на постачання продуктів тваринного походження спричинили дуже сильне падіння експорту не тільки рибних продуктів, а також і британського м'яса.

Голова федерації, пан Mike Cherry, каже: "Ми сподівались, що через три місяці після кінця перехідного періоду проблеми у торгівлі почнуть вщухати, але зараз ми бачимо, що ці проблеми є не тимчасовими, як нам казали в уряді, а залишатимуться постійно.
У той час, як великі фірми мають ресурси долати перешкоди перебравшись в ЄУ, малі фірми постали перед вибором продовжувати безвигідну справу, чи просто взагалі припиняти бізнес.".

За нині:



Читайте подібне:

У П. Ірландії подальші напади на поліцію У П. Ірландії подальші напади на поліцію6.04.2021
Перевізники при в'їзді проходитимуть тести на Кóвид-19 Перевізники при в'їзді проходитимуть тести на Кóвид-1926.03.2021
5К штрафу за подорожі за кордон 5К штрафу за подорожі за кордон23.03.2021
У 2020 з Британії виїхали понад мільйон людей У 2020 з Британії виїхали понад мільйон людей21.03.2021
Уельс запускає власну проґраму Еразмус Уельс запускає власну проґраму Еразмус22.03.2021
Брекзит : британського студента депортували зі Швеції Брекзит : британського студента депортували зі Швеції19.03.2021
Брекзит : перевірки ввозу товарів знову відтерміновано Брекзит : перевірки ввозу товарів знову відтерміновано11.03.2021
Брекзит : обсяг експорту у Німеччину впав на понад половину Брекзит : обсяг експорту у Німеччину впав на понад половину11.03.2021
Брекзит: Джонсон знову порушує угоду з ЄУ Брекзит: Джонсон знову порушує угоду з ЄУ5.03.2021
Брекзит: лоялісти виходять з Великої П'ятниці Брекзит: лоялісти виходять з Великої П'ятниці4.03.2021
Брекзит: компанії спланували переведення активів на £100 млрд. Брекзит: компанії спланували переведення активів на £100 млрд.2.03.2021
Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу25.02.2021
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Брекзит : компанії продовжують залишати Британію Брекзит : компанії продовжують залишати Британію21.02.2021
Брекзит : британські музиканти закликають змінити угоду Брекзит : британські музиканти закликають змінити угоду6.01.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:




Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju