go home

29.03.2021 - 18:58

Понеділок, 29 березня 2021 - 18:58

8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії

8000 повідомлень про ґвалтування у школах Анґлії
Поширити у: f   t   Whatsapp

Одна з приватних лондонських шкіл, яка має назву Highgate School та існує ще від 1565 року, після того, як потрапила під вогонь скарг про існування у школі "абсолютної культури ґвалтувань", каже, що запускає негайне розслідування про сексуальні знущання та домагання і вже живенько поквапилася заявити, що всіх буде покарано.
У минулому році, пані Сара Сома, яка називає себе Панночка Сара, запустила інтернет сайт під назвою Запрошуються Всі (Everyone's Invited), куди запрошувала всіх абсолютно анонімно повідомляти про ґвалтування, сексуальні домагання та насильства у своїх навчальних закладах та ділитися тим, що їм довелось пережити.

Дуже швидко на сайті з'явилось дуже багато анонімних повідомлень про сексуальні домагання, сексуальні насильства та навіть ґвалтування проти дівчат та молодих жінок хлопцями та молодими чоловіками, котрі відвідують школи, коледжі чи університети разом з ними.

Серед повідомлень на сайті було дуже багато дописів про "абсолютну культуру домагань" у багатьох школах Лондона і Анґлії та про вище згадану школу Гайґейт, яка розташована у північній частині Лондона.

Окрім цієї школи, під вельми жаркий вогонь скарг про сексуальні насильства також потрапив і вельми шанований коледж Далвичу (Dulwich College), розташований у південному Лондоні та існує ще від 17 сторіччя.

Після того, як поліція почала аналізувати всі ці скарги, директор коледжу, пан Joe Spence, сказав: "Поведінка, яку описують люди на сайті є такою, що занепокоює та цілковито неприпустимою і ми тепер намагаємось влаштувати зустрічі з жертвами аби їх вислухати та вживати відповідних заходів.".

На сайті містяться повідомлення про дуже поширені сексуальні домагання, домагання під час різдвяних вечірок, домагання зі застосуванням непристойних фото, загальний сексизм та мазохізм.

Журналісти, котрі аналізують всі дописи на сайті, кажуть, що культура масових сексуальних знущань не зводиться тільки до приватних шкіл, але й також охоплює практично всі типи навчальних закладів Анґлії.

Вони кажуть, що це сексуальне насильство є нашою універсальною проблемою. Воно широко існує у школах, університетах, коледжах та навіть у багатьох місцях праці.

Анонімні дописи на сайті не повідомляють про імена учнів та студентів, котрі чинили домагання чи ґвалтування, але повідомляють про назви шкіл, де ці насильства мали місце.

Чинний голова лейбористської партії, Сер Кіа Стармер, закликає центральний уряд запустити негайне розслідування і каже, що його потрібно почати негайно.

У Відділі Освіти центрального уряду кажуть, що ця інформація їх дуже занепокоює.

За нині:Читайте також:

Ще один Торі пішов за педофілію Ще один Торі пішов за педофілію15.04.2022
За Cабіну Несcу дали пожиттєве За Cабіну Несcу дали пожиттєве8.04.2022
Торі не хочуть заборонити секс за оренду Торі не хочуть заборонити секс за оренду28.02.2022
Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих5.11.2021
Школярок просять про голі фото по десять раз на ніч Школярок просять про голі фото по десять раз на ніч10.06.2021
Лондонцеві помилково вистрілили прямо в обличчя Лондонцеві помилково вистрілили прямо в обличчя23.04.2021
Рада Barking та Dagenham закликає жінок вказати найнебезпечніші місця Рада Barking та Dagenham закликає жінок вказати найнебезпечніші місця21.04.2021
У Ґрінвичі жінку зарізали прямо у квартирі У Ґрінвичі жінку зарізали прямо у квартирі5.04.2021
Тіло Сари знайшли в лісі біля Ашфорд Тіло Сари знайшли в лісі біля Ашфорд12.03.2021
У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно10.03.2021
За секс з 15-річним на шість років за ґрати За секс з 15-річним на шість років за ґрати5.03.2021
Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу2.03.2021
У лондонських школах буде більше поліціянтів У лондонських школах буде більше поліціянтів17.02.2021
Контрацептиви можуть почати продавати без рецептів Контрацептиви можуть почати продавати без рецептів13.02.2021
Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем
Консерваторові відхилили апеляцію проти сексуальних нападів Консерваторові відхилили апеляцію проти сексуальних нападів3.03.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju