go home

31.03.2021 - 20:59

Середа, 31 березня 2021 - 20:59

Брикзит : британці у Франції втрачають права на водіння

Брикзит : британці у Франції втрачають права на водіння
Поширити у: f   t   Whatsapp

Тисячі громадян Сполученого Королівства, котрі мешкають на території Франції вже або залишились, або постали перед загрозою залишитись без прав на водіння автомобілем після того, як уряди обидвох країн ще до цього часу не змогли укласти спільної угоди щодо чинності прав водіїв.
Чоловік на ім'я Kim Cranstoun, який переїхав до Франції на постійне проживання ще три роки тому, каже: "Я б сказав, що є приблизно три тисячі британців у Франції, які зараз дуже занепокоєні і для кого вже стає кошмарами.
Працівники з віддалених осель ризикують втратити свою працю, торговці не можуть працювати, люди похилого віку не можуть вчасно з'явитись на побачення до лікаря.
Багато британських міґрантів у Франції мешкають у вельми віддалених територіях, де або взагалі немає, або є тільки частковий, громадський транспорт.
Окремі розмірковують над тим, чи не переїхати жити назад у СК.".

Британські права водія мають оновлюватись кожні 10 років і також тоді, коли водіям виповнюється 70 років, незалежно від того, коли вони останнього разу оновлювали свої права. Люди, котрі мають певні медичні вади, як діабет чи епілепсію, мусять оновлювати свої права частіше - приблизно кожні 1 - 5 років, залежно від їх особистих обставин.

Минулого року французький уряд оголосив, що в результаті Брекзиту громадяни Британії, котрі мешкають у Франції, будуть змушені обміняти свої британські права на французькі і матимуть на це час до 31 грудня 2021 року.

Відвідувачі та туристи мають право використовувати свої британські права без потреби обміну.

Проте, ті, що подають заяви аби обміняти свої британські права на французькі, постали перед фактом відмови їх заяв новою французькою онлайн системою, яка має назву ANTS. Французька влада пояснює ці відмови тим, що наразі на це ще немає спільної домовленості між урядами Франції та Британії.

У Франції, водіння без чинних прав водія карається максимальним штрафом у розмірі 15 тисяч євро, що десь приблизно буде біля 13 тисяч фунтів.

А якщо Ви хочете зробити собі нові французькі права, то Вам для цього, окрім здачі теорії та практики, ще також потрібно брати обов'язкові уроки, незалежно від того, як би добре Ви не вміли водити авто. Все це разом коштуватиме Вам біля 2 тисяч євро.

У центральному уряді СК, на відповідний запит журналістів тільки відповіли, що дана угода вже перебуває "біля підписання", але так і не сказали, коли її має бути підписано.

Відділення під назвою Життя в Франції, яке розташоване на сайті закордонних справ СК, каже, що "права водія визнаватимуться у Франції до 31 грудня 2021 року", але також додає, що "Правила обміну прав ще не були підтверджені.".

Схожа ситуація також назріває для британських міґрантів, котрі постійно мешкають в Іспанії. Там термін обміну британських прав на іспанські закінчується 30 червня цього року. Проте, між країнами також все ще тривають перемовини про можливість відсунення цього терміну на пізніше.

Інший британець на ім'я Glen Rodger, якому 57 років, виїхав жити у Францію два роки тому. Він працює будівельником і каже, що у нього вже вривається терпець.

Він, через діабет, змушений оновлювати свої права кожні три роки.

Чинні права закінчуються в листопаді.

Він часто працює у віддалених місцевостях, куди можна дістатися тільки на авто і каже, що можливо й таке, що через ці затримки він може втратити свої контракти, що коштуватиме йому приблизно три тисячі євро.

За нині:Читайте подібне:

Брекзит : фінансисти відправили у ЄУ вже на понад трильйон Брекзит : фінансисти відправили у ЄУ вже на понад трильйон16.04.2021
Брекзит : прикордонні пости має бути встановлено Брекзит : прикордонні пости має бути встановлено13.04.2021
Джонсон відмовляється від саміту по П. Ірландії Джонсон відмовляється від саміту по П. Ірландії12.04.2021
У Ґрінвичі жінку зарізали прямо у квартирі У Ґрінвичі жінку зарізали прямо у квартирі5.04.2021
Брекзит : британські міґранти втікають з Іспанії Брекзит : британські міґранти втікають з Іспанії29.03.2021
У 2020 з Британії виїхали понад мільйон людей У 2020 з Британії виїхали понад мільйон людей21.03.2021
Здоров'я британців та європейців після Брекзиту Здоров'я британців та європейців після Брекзиту28.12.2020
Мобільний зв'язок після Брекзиту Мобільний зв'язок після Брекзиту28.12.2020
Водіння у СК та у ЄУ після Брекзиту Водіння у СК та у ЄУ після Брекзиту28.12.2020
Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару1.01.2021
Брекзит : у перший день з Лондона втікло €6 млрд. Брекзит : у перший день з Лондона втікло €6 млрд.5.01.2021
Уряд відхилив пропозицію ЄУ аби дозволити британським артистам виступати у ЄУ Уряд відхилив пропозицію ЄУ аби дозволити британським артистам виступати у ЄУ9.01.2021

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju