go home

04.04.2021 - 20:47

Неділя, 04 квітня 2021 - 20:47

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці
Поширити у: f   t   Whatsapp

У лондонській поліції оприлюднили інформацію про те, що їх офіцери припинили службу у католицькій церкві, яка проходила у Велику П'ятницю в околиці Балам, що у південному Лондоні, де найбільшою ґрупою вірних є поляки.
У поліції кажуть, що не всі люди у церкві дотримувались правил карантину в тім, що не всі мали на обличчях маски і не всі дотримувались соціальної відстані.

Після цього, в дуже короткий час, у мережі поширилось відео про те, як поліція зайшла у церкву, звернулась до парафіян та погрожувала штрафами у розмірі 500 фунтів, якщо вони не залишать приміщення.

У церкві заявили, що всі чинні урядові вимоги дотримання правил карантину були вшановані.

Представник польської католицької місії у Баламі, яка утримує церкву, додав, що всі вірні дослухались до поліції та вийшли з церкви і також сказав: "Ми вважаємо, що поліція дуже брутально перевищила свої повноваження видавши ордер без гідної причини.
Ми дуже шкодуємо, що права вірних було порушено у такий важливий день для кожного вірного і що нашу службу було перервано.".

В суботу, Архієпископ району Southwark, Джон Уилсон (John Wilson), відвідав церкву аби дізнатись про деталі цього випадку.

Ректор Польської Католицької Місії, пан Штефан Вилєжек, сказав, що має намір звернутись до лондонської поліції за поясненням.

Повідомлень про те, що поліціянти розганяли служби у анґліканських, тобто протестантських, церквах, наразі не було і радше за все не буде.

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці Служба відбувалася у церкві Христос Король, що на вулиці Balham High Road


Відео про цей інцидент:


За нині:Читайте ще:

Кому до 30, АстраЗнеку давати не будуть Кому до 30, АстраЗнеку давати не будуть7.04.2021
У СК починають застосування вакцини Модерни У СК починають застосування вакцини Модерни7.04.2021
Решту крамниць та паби відчиняться, як заплановано Решту крамниць та паби відчиняться, як заплановано5.04.2021
Всім у Анґлії пропонують безкоштовні тести Всім у Анґлії пропонують безкоштовні тести5.04.2021
У Англії різке зростання злочинності на ґрунті ненависті У Англії різке зростання злочинності на ґрунті ненависті
У Huntingdon розпочали кампанію проти анти-польської ненависті У Huntingdon розпочали кампанію проти анти-польської ненависті

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju