На головну

15.07.2015 - 21:46

ЧП розглядатимуть посилення законодавства про страйки

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВ сьогодні Палата Громад розгляне у другому читанні Законопроект про Профспілки, який має на меті посилити обмеження щодо організації страйків британськими профспілками.

Згідно з цим законопроектом голосування про проведення страйків зможе вважатись дійсним тільки тоді, коли на ньому присутні принаймні 40% членів профспілок для приватного сектору, та 50% для оголошення старйку працівниками державного сектору. Також, пропонується дати роботодавцям право на наймання працівників агенцій на час проведення страйків, що значно знижує, якщо взагалі не ігнорує ефективність проведення старайку.

Даний законопроект додатково пропонує зміни у фінансуванні політичних партій членами профспілки і зокрема пропонує аби члени профспілки навмисне заявляли про свою згоду фінансувати ту чи іншу політичну партію. На даний час згода членів на фінансування є автоматичною, але якщо вони не хочуть цього фінансування, то мусять про це заявити. Цей рух дуже сильно б'є по лейбористській партії, від'як профспілки є її найбільшими спонсорами.

Головними спонсорами консерваторів є дуже великі приватні компанії та великий бізнес взагалі.

Уряд Торі заявляє, що це збалансовує право на страйк з правами роботодавців.

Профспілки критикують цей законопроект і кажуть, що він практично унеможливлює проведення законних страйків.

Згідно з чинними правилами все, що потрібно для оголошення страйку, це проста більшість голосів тих членів профспілок, які присутні на голосуванні.


Подібні статті: