На головну

15.07.2015 - 04:47

Кемерон оприлюднив плани подолання гендерної нерівності в оплаті праці

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Уряд повідомив про намір просувати далі законодавство, згідно з яким великі фірми будуть зобов'язані оприлюднювати дані про різницю в оплаті праці між жінками та чоловіками.

Консультації щодо прийняття цього законодавства було розпочато у вівторок, 14 липня.

Дейвід Кемерон каже, що цей захід спричинить тиск на фірми з метою збільшення оплати праці жінкам.

Лейбористи заявили, що вітають ці плани уряду, проте кажуть, що уряд надто повільно діє у вирішенні проблеми подолання різниці в оплаті праці між жінками та чоловіками.

Згідно статистики, різниця в оплаті праці жінок та чоловіків зменшується, але цей процес триває дуже повільно. У квітні минулого року ця різниця складала 9,4%, а у квітні позаминулого року вона була рівна 10 відсоткам.

Дане законодавство було започатковане ліберал-демократами у минулому уряді, проте, тоді цьому перечили багато членів парламенту від консервативної партії, але перед виборами вони все ж таки були змушені включити це питання у свою програму з метою заручитись хоч якоюсь підтримкою жінок на парламентських виборах.

Принаймні тут приємно те, що Девід Кемерон зізнався, що хоче запровадити таке законодавство з погляду на те, що у нього самого росте дві доньки. То ж, як кажуть, якщо не для когось, то хоч для себе.


Подібні статті: