На головну

15.07.2015 - 19:29

4,5 Роки за надування жінок на 250К через онлайн знайомства

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЧоловіка було засуджено до 4,5 років ув'язнення за те, що він видавав себе за солдата американського війська, на інтернет сайтах, котрі організовують онлайн знайомства.

Тосин Фемі Оласемо, 37 років, студент з Нігерії, мешканець міста Кардиф (Уельс), використовував фото солдата в уніформі, у якості свого власного фото у своїх рахунках на інтернет сайтах знайомств (зокрема на сайті: match.com) та видавав себе за американського солдата, який воює у Афганістані.

Це дозволило йому "надувати" одиноких жінок на великі суми грошей.

Справа слухалась у Коронному Суді міста Кардиф, де пан Оласемо визнав свою провину. На суді жертви стверджували, що їх було піддано жорсткому мозкопромиванню.

На суді також йшлося про те, як чоловік намагався витягнути з самотньої жінки 400 тисяч, через використання імені Капітана Морґана Травіса, але банк вчасно заблокував пересилання грошей.

Найголовнішою жертвою нігерійського студента стала 47-річна вдова з Данії, з якою він вийшов на контакт буквально через кілька днів після того, як вона зареєструвалась на сайті знайомств.

Застосувавши фото, де на військовій формі було вишито ім'я Травіс, він сконтактувався з вдовою і вони почали свої онлайн стосунки, які включали переписування та пересилання великої кількості повідомлень через різні інтернет сайти. Жінка хотіла бачити його відео, але він посилаючись на державну таємницю, переконав її, що це було не можливо через надто жорсткі заходи безпеки пов'язані з його перебуванням у Афганістані. Вона з цим цілковито погодилась.

Потім він сказав їй, що може отримати відпустку та приїхати до неї на побачення, але її доведеться заплатити адміністративну плату за його відпустку, котру вона потім отримає назад, коли він знову повернеться до своєї військової частини.

Після цього він сам вислав їй електронного листа з іншої адреси так, нібито це був лист від полковника американської армії, Бил Уотсона, з проханням про адміноплату на заздалегідь підготовлений рахунок.

Тоді, вона вислала на цей рахунок 40 тисяч фунтів, однак потім її було повідомлено про те, що пана Оласемо було заарештовано за відмивання грошей. Але, коли вона почула цю новину, то вже була вислала ще додаткових 211 тисяч. Проте, банкові вдалось зупинити пересилання грошей і заявити про це у поліцію.

Навіть попри те, що ця жінка вже знала, що пана Оласемо було заарештовано за шахрайство, вона все одно продовжувала висилати йому гроші та переписуватись з ним після того, як він сказав їй, що був змушений так вдіяти, бо був винний нігерійській мафії гроші і йому погрожували смертельною розправою.

Їх стосунки закінчились тільки після того, як з нею сконтактувалась інша жінка, яка сказала їй, що вона дружина пана Оласемо.


Подібні статті:

Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу Ваші фото на фейкових рахунках для продажу сексу2.03.2021
Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-south-east-wales-33535890