go home

20.05.2021 - 16:57

Четвер, 20 травня 2021 - 16:57

Родину оштрафовано за ввезення нелеґала

Родину оштрафовано за ввезення нелеґала
Поширити у: f   t   Whatsapp

Родину Reynolds, що мешкає у ґрафстві Східне Сасекс, у південній Анґлії, яка повернувшись з відпустки у Іспанії виявила нелеґального міґранта у горішньому багажнику свого авто, оштрафовано за ввезення на територію СК особи таємним шляхом.
Вважають, що нелеґальний міґрант, пан Іза, який є громадянином Судану, примандрував у Британію заховавшись у горішньому контейнері авто на території торгового центру біля французького порту Калей.

Власники авто стверджують, що коли чули у багажнику гуркіт, то думали, що то були пляшки з вином, але пізніше усвідомили, що у багажнику була жива особа.

Коли вони приїхали до дому, відразу заявили у поліцію, яка допомогла вибратись нелеґалові з багажника.

Пані Рейнолдз також каже, що через нелеґала вони втратили різного одягу та парфумерії на тисячі фунтів, яких нелеґал збувся аби звільнити собі місце.

Рейнолдзи кажуть, що звернулись у страхову компанію, то їм повернули тільки 10%.

Разом з цим, британська прикордонна служба (Border Force) виписала їм штраф у розмірі 200 фунтів за ввезення в країну особи таємним шляхом.

Випадок мав місце ще у березні цього року, але про нього стало відомо тільки зараз.

Коли журналісти звернулися за поясненнями про цей випадок у домашні справи, то там тільки сказали, що індивідуальних справ вони не коментують.

За нині:Читайте також:

У Британії оновлюють правила дорожнього руху У Британії оновлюють правила дорожнього руху30.07.2021
Політики Ґлазґоу закликають припинити міґраційні рейди Політики Ґлазґоу закликають припинити міґраційні рейди25.05.2021
Уряд СК запроваджує цифрові візи Уряд СК запроваджує цифрові візи23.05.2021
Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал
Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну25/03/2020
Амбер Рад подала у відставку Амбер Рад подала у відставку

Дописи:

В неділю, 23 травня 2021, Андрій написали:
Шановна редакція сайту, винайміть редактора, або когось, хто допоможе уникати "домашні справи". Home office - міністерство внутрішніх справ. З повагою...
В неділю, 23 травня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Андрій. Внутрішні Справи - це Internal Affairs. Десь там, у своєму Кієвстанє, тобто недоношеному рускому мірі, Ви можете перекручувати все, що завгодно і як завгодно. Нормальна людина уваги на те все одно не звертає. Проте, тут, у Британії, ще наразі панує європейська цивілізація і речі називають такими, якими вони є. І якщо тутешні люди хочуть казати Домашнє Бюро чи Справи, то вони так і кажуть.

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju