go home

27.05.2021 - 16:07

Четвер, 27 травня 2021 - 16:07

Туристи різко засуджують британських прикордонників

Туристи різко засуджують британських прикордонників
Поширити у: f   t   Whatsapp

Дуже багато туристів, котрі їдуть на територію Британії через Євротунель або поромом з країн Європейської Унії, різко засуджують просто дикі вчинки анґлійських прикордонників, котрі заарештовують багатьох європейців та відправляють у центри утримування міґрантів.
51-Річний італієць на ім'я Sergio D’Alberti, який є керівником готелю в Італії, але через епідемію тимчасово не працює, розповідав, що анґлійські прикордонники утримували його у французькому порті Калей понад сім годин після того, як вони вирішили, що пан Серджіо у Британії буде потенційно вимагати соціальну допомогу.

Прикордонники сказали йому, що чотири з половиною тисячі євро, тобто десь біля чотирьох тисяч фунтів, не буде достатньо аби покрити всі його витрати на час перебування у СК і також повідомили, що неволодіння зворотнім квитком та праці в Італії, є дуже підозрілим і що вони впевнені, що він брехав про те, чим займатиметься у Британії.

Пан Д'Альберті, який мешкає в італійській рівєрі, запланував поїхати своїм авто через Британю до міста Керрі, що у Ірландії, де мешкають його дружина та донька. Це фактично є найкоротший шлях.

Проте, змість приємної мандрівки його тримали сім годин на кордоні, взяли відбитки всіх пальців та зробили кілька фотоґрафій, тобто так, як це роблять з кримінальними злочинцями. І це тільки через те, що він не мав замовленого готелю та не мав квитка назад.

Виглядає, що анґлійські прикордонники не мають або не хочуть мати уяви про те, що поїздка на південний захід Ірландії (південної) включає в себе поїздку до уельського порту Pembroke Dock і далі поромом на Ірландію.Він каже: "Це були жахи. Мені огидно від того, у який спосіб вони зі мною обійшлися. Я ніколи в житті не відчував себе таким приниженим. Я більше ніколи не подамся у СК. Для мене СК більше не існує. Воно не у моєму словнику. Після Калей відразу північний полюс і нічого між ними.".

В дуже подібній ситуації була опинилась громадянка Данії, пані Анґеліна, яка зі своїм коханим вирушили на авто з міста Jutland до Калей аби відвідати його родичів у Британії. Вона є фаховою кухаркою, але наразі, з причин епідемії, не має роботи і родичі звернулись до них аби вони приїхали до них на три тижні.

Данія не близько. Їхали вони до Калей понад 10 годин. Потім, у Калей, анґлійські прикордонники почали висувати різні версії можливого нелеґального в'їзду пані Анґеліни у СК, тримали годинами, брали відбитки пальців та фото.

Врешті-решт, панові Д'Альберті, так само, як пані Анґеліні, було відмовлено у в'їзді у Британію, але коханий пані Анґеліни, як громаданин СК проїхав у Британію з таким планом, що вона через кілька днів спробує прилетіти сюди літаком.

Коли вона прилетіла на летовище Гітроу минулої неділі ввечері, то її затримали та відправили до ізолятора утримування міґрантів летовища, де вона в сльозах провела понад 5 годин.Навіть попри те, що вона мала зворотній квиток у Данію на 16 червня та її наполягання на тім, що вона, як громадянка ЄУ, має повне право на відвідування СК без будь-якої візи, вона мала підозру, що прикордонники просто з якихось незрозумілих причин не хочуть взагалі дозволити їй побачитись зі своїм коханим.

З ізолятора її випустили о пів на одинадцяту вечора. Перебування в ізоляторі вона сама описує, як жахи.

Прикордонники так і не змогли дати пояснення про те, чому вони так довго її тримали і чому її було позбавлено волі.

Вони також були ретельно пройшлися по всіх речах в її сумках, та допитували її про її батьків та її працю у Данії.

Якщо Вас було затримано подібним чином на британському кордоні, то журналісти Ґардіан хочуть аби Ви їм про це розповіли. Будь ласка, пишіть їм про це на електронні адреси: lisa.ocarroll@theguardian.com або giles.tremlett@theguardian.com .

За нині:Читайте також:

Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ13.06.2021
Човен незаконно ввійшов у водний простір Франції Човен незаконно ввійшов у водний простір Франції5.06.2021
Брекзит: очікуйте чергове зростання цін Брекзит: очікуйте чергове зростання цін3.06.2021
Видатний брекзитер вже закликає дати європейцям дозволи на працю Видатний брекзитер вже закликає дати європейцям дозволи на працю2.06.2021
З європейців будуть стягувати гроші за в'їзд З європейців будуть стягувати гроші за в'їзд30.05.2021
Джонсон хоче посилити диктат над націями королівства Джонсон хоче посилити диктат над націями королівства29.05.2021
Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію28.05.2021
Об'єм торгівлі впав майже на чвертку Об'єм торгівлі впав майже на чвертку25.05.2021
Премії за вербування працівників Премії за вербування працівників24.05.2021
Уряд СК запроваджує цифрові візи Уряд СК запроваджує цифрові візи23.05.2021
Іспанія дозволяє в'їзд британських туристів Іспанія дозволяє в'їзд британських туристів21.05.2021
Шотландці хочуть незалежності Шотландці хочуть незалежності9.05.2021
Уряд оприлюднив зелений перелік країн Уряд оприлюднив зелений перелік країн7.05.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju