На головну

16.07.2015 - 16:14

Нові лікарі NHS будуть змушені працювати за семиденним графіком

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Всі нові медичні консультанти будуть змушені працювати у вихідні для забезпечення виконання планів уряду запровадити семиденну роботу Національної Служби Здоров'я (NHS) до 2020 року. Про це оголосив Секретар Здоров'я, Джеремі Гант.

У своєму ультиматумі пан Гант попереджає, що уряд запровадить нові заходи в односторонньому порядку, якщо лікарі не виявлять бажання про проведення перемовин щодо складання нових контрактів.

Цей крок ще більше розпалить вже й так доволі спекотні стосунки між міністрами та Британською Медичною Асоціацією (BMA), яка представляє інтереси лікарів. Не так давно BMA попередила, що дані плани уряду є нездійсненими, якщо не інвестувати суттєвих додаткових ресурсів у Національну Службу Здоров'я.

Проте, міністри стверджують, що причиною нераціональності запровадження семиденної роботи NHS у даний час є обмеження у чинних контрактах консультантів, яке дозволяє лікарям вищого рангу отримувати суттєву зарплату за роботу у позаурочні години і також дає їм право на односторонню незгоду працювати у вихідні та святкові дні.

Пан Гант каже, що уряд не має жодних намірів на будь-які компроміси у цьому питанні і також вважає, що у 21 сторіччі неприпустимо, аби лікарні працювали упродовж вихідних тільки з мінімально необхідним персоналом.


джерело: http://www.independent.co.uk

Подібні статті: