go home

03.06.2021 - 13:57

Четвер, 03 червня 2021 - 13:57

Майкрософтська компанія заплатила нуль податків

Майкрософтська компанія заплатила нуль податків
Поширити у: f   t   Whatsapp

Одна з підвласних Майкрософтові компаній, яка має назву Microsoft Round Island One, виплатила за минулий рік нуль податків і навіть попри те, що її прибутки склали 315 мільярдів доларів США, або 222 мільярди фунтів.
Причиною цьому є те, що компанія офіційно є резиденткою чи мешканкою Бермудських островів, які є британською територією і де корпоративний податок становить нуль.

Сама компанія Майкрософт зареєстрована у Республіці Ірландія (південна), де також дещо нижчі податки ніж у решті європейських країн.

Аналітики кажуть, що підвласна Майкрософтові Microsoft Round Island One заробила у минулому році прибуток, який приблизно відповідає 75% ВВП Ірландії.

Ця компанія займається зборами оплат за ліцензії на права власності на проґрамне забезпечення Майкрософт і у минулому році виплатила своїй власниці, компанії Майкрософт, 30 мільярдів доларів особливих дивідендів, а потім ще 24,5 мільярди доларів звичайних дивідендів.

Активісти, котрі виступають за кращу прозорість корпорацій, описують це, як "абсолютно поза межами ймовірного".

За нині:Читайте подібне:

Мільярди літрів каналізації прямо в море Мільярди літрів каналізації прямо в море10.07.2021
Поліція конфіскувала 500 е-скутерів Поліція конфіскувала 500 е-скутерів25.06.2021
Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів
Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju