go home

17.06.2021 - 18:00

Четвер, 17 червня 2021 - 18:00

Брекзит : нова суперечка у нагородженні

Брекзит : нова суперечка у нагородженні
Поширити у: f   t   Whatsapp

За повідомленням британського Ґардіан, між урядом пана Джносна та Єврокомісією виникла ще одна суперечка через занепокоєння останньої про те, що чинний британський уряд надає перевагу у нагороджені контрактів з виробництва вітрових ґенераторів власним компаніям, що прямо суперечить угоді про торгівлю та співпрацю.
У Ґардіан повідомляють, що через наполягання Франції та Іспанії, Єврокомісія, наразі приватно, застерегла британських урядовців про те, що їх політика порушує недавно підписану угоду в питанні справедливих нагороджень контрактами.

Ця нова суперечка додає ще більше напруги між Європою та Британією у той час, коли ситуація з перевірками товарів на кордоні з П. Ірландією залишається ніяк нерозв'язаною і також не вщухає напруга у навмисно кволому продажі урядом ліцензій на вилов риби у британських водах, що також суперечить угоді про співпрацю.

Єврокомісія саме занепокоєна тим, що британський уряд надає 60% контрактів британським виробникам частин для вітрових електроґенераторів, що суперечить угоді, у якій йдеться про те, що з жодного боку не дозволяється присудження контрактів більше ніж половині домашніх компаній.

В уряді СК жодним чином не відреаґували на оприлюднення цих застережень.

Також стало відомо, що північно-ірландські компанії з продажу охолоджених продуктів тваринного походження, аби уникнути проблем на кордоні з Британією, від наступного місяця куплятимуть ці продукти у південно-ірландських та інших європейських виробників.

За нині:Читайте також:

Мільярди літрів каналізації прямо в море Мільярди літрів каналізації прямо в море10.07.2021
ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ) ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ)2.07.2021
Перевірки знову відтерміновано Перевірки знову відтерміновано1.07.2021
Виборці карають Торі за Брекзит Виборці карають Торі за Брекзит19.06.2021
Уряд просить ЄУ відтермінувати заборону на імпорт Уряд просить ЄУ відтермінувати заборону на імпорт16.06.2021
Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ13.06.2021
Президент застеріг не бавитися з мирним процесом Президент застеріг не бавитися з мирним процесом10.06.2021
Франція послаблює обмеження Франція послаблює обмеження7.06.2021
Міністр культури поцькував з британських артистів Міністр культури поцькував з британських артистів6.06.2021
Брекзит: очікуйте чергового зростання цін Брекзит: очікуйте чергового зростання цін3.06.2021

Дописи:

В понеділок, 21 червня 2021, АНДРІЙ написали:
Українською не вживають "нагородити контрактом" Контракти надають. Ґуґль-перекладач не є всесильний, часом участь людини-редактора, чи коректора теж необхідна.
В понеділок, 21 червня 2021, Новини Британії запитали:
Вітання, АНДРІЙ. Якщо можна нагородити премією, то й можна контрактом. Різні люди вживають різні слова та визначення. Тут головне, аби було зрозуміло, про що йдеться. Саме тому, Ваша версія про те, що це перекладав Ґуґл, не є доречною. Ось посилання на Ґуґл переклад фрази "to award a contract": https://translate.google.com/?sl=en&tl=uk&text=to%20award%20a%20contract&op=translate Якщо людину виховали в урюкському, тобто жорстко-централізованому рускому мірі, де всі мають балакати, писати та думати, як одне бидло, то це ніяк не означає, що вона далі не годна сама себе перевиховати. У європейській цивілізації кожне село має власний словник і власну ідентичність і нормальні люди не мають з цим жодних проблем. Щасти.

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju