go home

17.06.2021 - 21:54

Четвер, 17 червня 2021 - 21:54

Ryanair судиться з урядом через переліки країн

Ryanair судиться з урядом через переліки країн
Поширити у: f   t   Whatsapp

Компанія Ryanair разом з власниками летовищ Манчестера, Лондон Станстед та Східні Землі (East Midlands Airport) подали до суду на центральний уряд СК через світлофорну систему обмежень в'їзду та виїзду з країни.
Вони в першу чергу закликають до більшої прозорості процесу складання жовтого переліку країн, з яких британці після прибуття змушені сідати на карантини та робити тести.

Адвокати компаній кажуть, що їх клієнти хочуть знати, як саме уряд опрацьовує переліки та приймає по них рішення і по яких саме критеріях уряд визначає, до якого переліку має належати кожна країна.

Ініціатива Раянеа отримала значну підтримку серед інших авіакомпаній, серед яких EasyJet, Tui та IAG, яка є власницею British Airways і їх керівники вже заявили, що долучаться до судового виклику Раянеа.

В уряді кажуть, що дана система "обережно керує ризиком нових штамів" коронавірусу.

Головним поштовхом Раянеа до запуску судової справи стало вилучення з зеленого переліку Портуґалії з цілковито незрозумілих причин, бо кількість нових випадків там нижча ніж у Британії, а кількість випадків інфікованих індійським варіантом, який галопом літає по Британії, там майже нульова.

Окрім цього на уряд пана Джонсона також сиплеться багато критики з боку мандрівних компанії СК через те, що він не додав до зеленого переліку середземноморські Балеарські острови, серед яких також і Мальорка, куди вже упродовж тижнів линуть сотні тисяч європейських туристів, особливо німців, нідерландців та бельґійців, а британці, за словами керівників цих компаній, загрузли на цьому острові, як у в'язниці.

Іспанська Мальорка вже упродовж десятиріч є одним з найпривабливіших місць для британських туристів.

Летовище Palma de Majorca повідомило журналістам БіБіСі, що тільки упродовж травня через них вже пройшло біля 400 тисяч туристів з Німеччини, а з Британії за цей самий час тільки трохи більше трьох тисяч.

За нині:Читайте також:

Перевірки знову відтерміновано Перевірки знову відтерміновано1.07.2021
Уряд оновив переліки країн Уряд оновив переліки країн24.06.2021
Виборці карають Торі за Брекзит Виборці карають Торі за Брекзит19.06.2021
Уряд дозволяє поїздки до країн ЄУ Уряд дозволяє поїздки до країн ЄУ17.06.2021
Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані15.06.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju