go home

25.06.2021 - 08:29

П'ятниця, 25 червня 2021 - 08:29

Без європейських водіїв пропадня

Без європейських водіїв пропадня
Поширити у: f   t   Whatsapp

Боси найбільших британських компаній перевезення вантажів звертаються до чинного прем'єра Джонсона з проханням особисто втрутитись у, за їх словами, "найкритичнішу за всі часи" ситуацію зі все більшою нестачею водіїв вантажівок.
Керівники хочуть аби уряд виробив для водіїв країн ЄУ та ЄЕП особливий доступ до британського ринку праці, бо в іншому випадку більшість супермаркетів залишаться з порожніми полицями вже цього літа.

Самі британські водії, майже всі з яких були та є дуже палкими прихильниками Брекзиту, головним чином через ненависть до іноземців, кажуть що їх компанії мають значно збільшити зарплати чинних британських водіїв, а не приваблювати закордонних і тоді більше британців підуть працювати водіями.

Проблема в тім, що якщо Ви нині хочете стати водієм вантажівки у СК, особливо у катеґорії Е (HGV Class 2), то Вам спочатку треба викинути десь біля п'яти тисяч фунтів на отримання всіх ліцензій та стажувать і тільки після того Ви можете почати працювати водіями, де чинні зарплати коливаються у межах від 12 до 19 фунтів на годину.

Іншою проблемою тут також є те, що на подібній роботі водії працюють по 10-16 годин за зміну, що є дуже непривабливим для самих британців, котрі радше б працювали від 9 до 5.З боку супермаркетів, великою проблемою є те, що збільшення зарплати водіїв прямо означає збільшення цін на практично всі товари і головним чином через те, що через велику конкуренцію британські супермаркети кладуть дуже малу різницю між собівартістю та вартістю продажу своїх товарів, тобто будь-яке зростання зарплати водіїв відразу означатиме зростання вартості товарів на полицях, що у свою чергу означає відлякування споживачів.

Проте, британські супермакети майже у всіх випадках не підвищують саму ціну, а замість того збільшують вартість товарів через зменшення або їх ваги, або їх об'єму чи вмісту. Відтак за 400-ґрамовий пакунок Моцарели у Теско у 2016 році Ви платили півтори фунта і зараз Ви за нього платите також фунт п'ятдесят, але цей пакунок вже важить не 400, а 130 ґрамів.

Багато британських медіа упродовж кількох останніх тижнів повідомляють про те, що провідні британські супермаркети та їх постачальники вже почали викидати на смітники сотні тисяч тон свіжих продуктів через те, що через нестачу водіїв продукти псуються ще до того, як їх доставлять до крамниць.

Згідно з останнім звітом британської асоціації перевізників (Road Haulage Association, скор.: RHA), до початку епідемії нестача водіїв у Британії складала приблизно 60 тисяч. Проте, масовий виїзд європейських водіїв з Британії до Європи спричинив значну нестачу, яка зараз, за даними асоціації, вже перевищує сто тисяч.

За нині:Читайте ще:

Теско дає по тисячу фунтів за заяву на роботу Теско дає по тисячу фунтів за заяву на роботу27.07.2021
Візи для водіїв вантажівок Візи для водіїв вантажівок12.07.2021
Уряд розслабив години водіїв вантажівок Уряд розслабив години водіїв вантажівок7.07.2021
Зарплати зростають на більше ніж 25% Зарплати зростають на більше ніж 25%2.07.2021
IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ1.07.2021
Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ24.06.2021
На похоронах співатимуть канони На похоронах співатимуть канони10.04.2021
Помер Принц Филип Помер Принц Филип9.04.2021
Уряд просить ЄУ відтермінувати заборону на імпорт Уряд просить ЄУ відтермінувати заборону на імпорт16.06.2021
Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ Уряд буде аналізувати шлюби громадян ЄУ13.06.2021
Брекзит: очікуйте чергового зростання цін Брекзит: очікуйте чергового зростання цін3.06.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju