На головну

17.07.2015 - 11:03

Повітряні сили СК здійснюють повітряні рейди на Сирію

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПілоти повітряних сил Великої Британії разом з повітряними силами союзників здійснюють бомбардування об'єктів Ісламської Держави на території Сирії.

Ці дії відбуваються попри голосування у Палаті Громад у 2013 році проти військових дій проти Сирії.

Приблизно 20 військових, куди входять і три пілоти, задіяні у бомбардувальній операції поруч з військовими союзників, які включають США і Канаду.

Член Палати Громад, Джон Барон (консерватор), закликає відкликати британських військових через те, що парламент у 2013 проголосував проти військових дій проти Сирії. Він також вимагає від уряду пояснити свою позицію, яка порушує волю парламенту.

Речник лейбористів повідомив, що їх партія також звернулась до Міністерства Оборони з проханням зробити офіційну заяву у Палаті Громад в понеділок та пояснити свої дії. Вони також вимагають від уряду більшої прозорості у своїх планах та діях.

Міністерство Оборони заявляє, що військові сили США, Франції та Канади мають дозвіл на задіювання своїх частин для участі у військових операціях проти Ісламської Держави.

Дану інформацію було оприлюднено завдяки Актові про Війльний Доступ до Інформації, яким скористалась правозахисна група, Репрів.

Підтверджені бомбардування Ісламської Держави
Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33562420