go home

02.07.2021 - 09:48

П'ятниця, 02 липня 2021 - 09:48

Зарплати зростають на більше ніж 25%

Зарплати зростають на більше ніж 25%
Поширити у: f   t   Whatsapp

Британські компанії, що працюють у сфері перевезення вантажів, повідомляють про "просто масивні" нестачі водіїв вантажівок, що у свою чергу пхає до гори зарплати водіїв і без будь-якого сумніву в той самий бік попхає ціни у крамницях.
Головними чинниками нестачі водіїв називають Брекзит та Ковид.

Епідемія спричинила затримку здачі тестів на отримання прав на кермування вантажівок. Зараз у черзі десь біля 30 тисяч тестів.

Разом з цим, тільки у минулому році, спочатку через епідемію, а потім через Брекзит, Британію залишили понад 15 тисяч європейців, які тут працювали водіями вантажівок.

Повертаються назад тільки одиниці і головним чином через те, що у багатьох європейських країнах також спостерігається нестача водіїв і майже всі вони тепер працюють у Німеччині, Франції, Іспанії, Нідерландах, Австрії та у Італії.

Пан Stuart Wring, чий тато Royston почав займатися перевізним бізнесом, зараз є директором компанії, який сам щотижня також робить по кілька рейсів.

Він каже: "Ми мусимо тримати машини на дорозі, бо в іншому випадку втратимо контракти, котрі повернути потім буде дуже важко.".

За даними британської асоціації перевізників, у 2020 році в СК налічувалось приблизно 320 тисяч водіїв вантажівок, брак яких на даний час складає десь біля 60 тисяч.

За словами перевізників, така велика нестача водіїв значно штовхає зарплати.

Великі мережі супермаркетів намагаються будь-якою ціною поставити товари для продажу кінцевим споживачам і зараз часто пропонують водіям ледь не у двічі більшу платню.

Це змушує малі перевізні фірми також підвищувати зарплати своїм водіям.

Пан Кук, який є одним з керівників фірми пана Стюарта і який тепер також сам часто водить вантажівку, каже, що минулого місяця вони були змушені підвищити зарплати всім своїм водіям відразу на 25%.

Сама фірма фінансово від цього не страждає, бо за словасми пана Кука всі ці 25% автоматично накладаються на їх клієнтів.

Інші перевізні фірми кажуть, що просто не годні так різко підвищувати зарплати водіям, бо їх клієнти просто не мають змоги компенсувати таке різке зростання.

Майже всі перевізники закликають уряд значно полегшити європейським та іншим водіям процес отримання віз з дозволом на працю.

Проте, в уряді СК на це відповідають тим, що британські лоґістичні компанії мають інвестувати більше коштів у тренування та влаштування людей, котрі мешкають у Британії.

Нестачу водіїв вже відчувають не тільки супермаркети і крамниці, але й також інші орґанізації та навіть місцеві комунальні служби.

У ґрафстві Сомерсет, яке розташоване у південній Анґлії, окремі комунальні служби вже забирають сміття з домівок не, як було заплановано, а дуже часто через раз і саме через нестачу водіїв.

Представник фірми Somerset Waste Partnership, пан Mickey Green, каже, що зі всіх 180 водіїв вантажівок його фірмі зараз не вистачає цілих 60, що робить вчасне збирання сміття просто неможливим і тому дуже часто, на окремих територіях ґрафства, сміття забирають через раз.

Депутати ради ґрафства кажуть, що вони не можуть просто так взяти і підвищити зарплати водіям на 20 чи на 25% у той час, коли зарплати їх інших працівників зросли тільки на 1% і каже, що він просто невзмозі пояснити, хто у майбутньому збиратиме наше сміття.

За нині:Читайте подібне:

Теско дає по тисячу фунтів за заяву на роботу Теско дає по тисячу фунтів за заяву на роботу27.07.2021
Візи для водіїв вантажівок Візи для водіїв вантажівок12.07.2021
Уряд розслабив години водіїв вантажівок Уряд розслабив години водіїв вантажівок7.07.2021
Ґеп замикає всі крамниці у СК Ґеп замикає всі крамниці у СК1.07.2021
IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ IMA застерегла проти звільнення громадян ЄУ1.07.2021
Без європейських водіїв пропадня Без європейських водіїв пропадня25.06.2021
Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ Брекзит : оператори оголошують про плату за роумінґ24.06.2021
Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права Шотландія все одно ґарантуватиме європейцям їх права24.06.2021
Брекзит: очікуйте чергового зростання цін Брекзит: очікуйте чергового зростання цін3.06.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju