go home

02.07.2021 - 13:47

П'ятниця, 02 липня 2021 - 13:47

ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ)

ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ)
Поширити у: f   t   Whatsapp

Вакцина бранду Covishield, яку виробляє британсько-шведська компанія AstraZeneca (AZ), не є офіційно визнаною торговою маркою, як безпечна і не є затвердженою Європейською Аґенцією Медикаментів (EMA).
Якщо Вам раніше вводили вакцину АстраЗенеки, то існує ймовірність того, що це була вакцина бранду Covishield.

Вакцину марки Covishield компанія виробляє на своїх фабриках на території Індії.

У БіБіСі кажуть, що більшість вакцини АстраЗенеки, яку застосовують у Британії, надходить з фабрик, які розташовані в Уельсі та у ґрафстві Стафордшиа, що на півночі Анґлії, між містом Бірмінґем та Манчестер.

Варто розуміти, що БіБіСі завжди дає новини, які вгамовують і навіть якщо вони не до кінця акуратні.

Разом з тим, що більшість АстраЗеники виробляють у Британії, принаймні 5 мільйонів доз індійського варіанту АстраЗеники, тобто Ковішілд, було завезено у СК з Індії.Загалом, уряд СК був замовив з Індії сто мільйонів доз цього варіанту вакцини. Скільки надійшло реально, наразі не відомо, але відомо, що принаймні 5 мільйонів доз.

Після звернення журналістів до Відділу Здоров'я центрального уряду СК, то там сказали, що не дають жодних коментарів по окремих та індивідуальних варіантах вакцини.

Якщо Ви хочете знати, чи вводили Вам саме індійський варіант АстраЗенеки, то Вам варто глянути на ту картку, яку Вам давали після щеплення, де написано дату та дозу першого і потім другого щеплення.

Це стосується тільки вакцини АстраЗенека.

Якщо там є коди вакцини АстраЗенека 4120Z001, 4120Z002 та 4120Z003, то це саме є індійський варіант АстраЗенеки з торговою маркою Ковишілд (Covishield AZ).

Якщо Ви не маєте тієї картки, але маєте сертифікат про отримання вакцини (Coronavirus (COVID-19) vaccination records), то там також мають бути марки вакцини, яку Вам вводили під час першого та другого щеплення.

За повідомленням британського часопису Телеґраф, ЄУ наразі офіційно не визнає марки Covishield вакцини АстраЗенеки, бо вона там не проходила ретельних аналізів і тому, під час подорожей у країни ЄУ, у Вас можуть бути проблеми з визнанням Ваших вакцинних сертифікатів, якщо люди на кордоні так ретельно аналізуватимуть Ваші сертифікати. Проте, таке мало ймовірно.

Разом з цим, британські медіа повідомляють, що такі країни ЄУ, як Австрія, Естонія, Ісландія, Німеччина, Словенія, Ірландія, Швейцарія, Ґреція та Іспанія вже наголосили, що офіційно визнають всі варіанти вакцини АстраЗеники.

Варто також зазначити, що індійський інститут під назвою Serum Institute of India, який саме й виробляє вакцину марки Ковишілд, на даний час намагається отримати визнання цього варіанту Європейською Аґенцією Медикаментів (EMA) і тому не виключено, що коли Ви їхатимете у відпустку в країни ЄУ, цей варіант АстраЗенеки вже буде офіційно визнаним EMA.

Варто також зазначити, що наразі багато європейських країн взагалі не дуже охоче ставляться до приїзду британців, у яких дуже панує індійський варіант коронавірусу, який має назву Дельта-Штам.

За останніми даними на 16:00 у четвер, 1 липня, загальна кількість інфікованих коронавірусом по СК за добу становила майже 29 тисяч, що є десь у 8 разів більше ніж в середньому по Європі, де кількість нових інфікованих вже кілька місяців продовжує знижуватись.

Проте, кількість нових смертей становила тільки 22, що означає, що масове щеплення британців таки має позитивні результати.

За нині:Читайте у цій темі також:

Ведуча померла через ускладнення після вакцини Ведуча померла через ускладнення після вакцини26.08.2021
Франція вже доганяє СК за кількістю вакцинованих Франція вже доганяє СК за кількістю вакцинованих29.07.2021
Британців не пускають на Мальту Британців не пускають на Мальту14.07.2021
Уряд скасовує карантин для вакцинованих Уряд скасовує карантин для вакцинованих8.07.2021
АстраЗенеці наказано негайно забезпечити вакцину для ЄУ АстраЗенеці наказано негайно забезпечити вакцину для ЄУ7.07.2021
Плани скасування карантину для країн жовтого переліку Плани скасування карантину для країн жовтого переліку7.07.2021
Скасовуються вимоги для британських мандрівників Скасовуються вимоги для британських мандрівників6.07.2021
Дев'ятнадцятого касовуються майже всі обмеження Дев'ятнадцятого касовуються майже всі обмеження5.07.2021
Носіння масок буде скасовано Носіння масок буде скасовано4.07.2021
NHS застерігає проти фейкових ковид-паспортів NHS застерігає проти фейкових ковид-паспортів3.07.2021
Мет Генкок таки пішов у відставку Мет Генкок таки пішов у відставку26.06.2021
Уряд оновив переліки країн Уряд оновив переліки країн24.06.2021
Брекзит : нова суперечка у нагородженні Брекзит : нова суперечка у нагородженні17.06.2021
Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані15.06.2021
Увійшли в дію вакцинні паспорти Увійшли в дію вакцинні паспорти12.06.2021
Франція послаблює обмеження Франція послаблює обмеження7.06.2021

Дописи:

У вівторок, 06 липня 2021, Павло запитали:
"британсько-швецька" -- А чому не "британсько-кравецька" %)))? -- Бо "той, що стосується Швеції" -- "шведський", а "швецький" -- "який стосується шевця" %))
У вівторок, 06 липня 2021, Новини Британії написали:
Вже виправлено. Щира Вам подяка.

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju