go home

03.07.2021 - 10:16

Субота, 03 липня 2021 - 10:16

NHS застерігає проти фейкових ковид-паспортів

NHS застерігає проти фейкових ковид-паспортів
Поширити у: f   t   Whatsapp

Лікарні Національної Служби Здоров'я закликають населення бути обережними в тім, кому вони надають свої особисті та банківські дані після того, як стало відомо, що дуже багато злочинців намагаються видавати фальшиві сертифікати про щеплення від коронавірусу, тобто так звані ковид-паспорти з метою збору особистої інформації та отримання доступу до банківських даних.
Багато подібних злочинців, число яких продовжує зростати, видають себе за працівників служби здоров'я та за гроші пропонують сертифікати про те, що та чи інша особа була двічі провакцинована.

Британський часопис І повідомляє, що шахраї засновують фальшиві інтернет сайти, які виглядають точнісінько так само, як сайт NHS, де кладуть собі за мету зібрати всі можливі особисті дані разом з деталями банківських рахунків та кредитних карток, після чого висилають на електронну пошту фальшиві ковид-паспорти.

Шахраї також займаються масовими розсилками електронних листів, де подають прямі посилання на ці фальшиві сайти.

У самій NHS наголошують, що ніколи ніхто з їх працівників не запитає у Вас про Ваші банківські рахунки чи про Ваші платіжні картки.

Треба розуміти, що реальні ковид-паспорти або сертифікати про щеплення, які видає сама NHS, завжди безкоштовні і після того, як Ви отримали вакцину, першу дозу чи обидві, Ви можете замовити сертифікат на сайті служби здоров'я, на якому буде вказано дату отримання кожної вакцини, Ваші дані, назву вакцини та її варіант.

Стаття Новин Британії, яка має назву Увійшли в дію вакцинні паспорти надає всі посилання та інформацію, разом з відео, про те, як у NHS можна замовити подібний вакцинний паспорт чи сертифікат.На даний час з такими вакцинними сертифікатами Ви можете їхати до Франції та кількох інших європейських країн без необхідності вказувати причину Вашої мандрівки та без необхідності карантину, але перед виїздом Ви додатково мусите мати неґативний тест на коронавірус. Зауважте, що цей тест не мусить бути платним тестом PCR. Звичайний безкоштовний LFT тест також проходить.

Чи потрібен Вам карантин, чи ні, звертайтесь до сайтів міністерства тієї країни, у яку Ви мандруєте.

Майже всі європейські країни, котрі вимагають від мешканців Британії карантину, дозволяють проходження простого Ковид тесту на п'ятий день після прибуття і якщо цей тест неґативний, то Ваш карантин закінчується у цей самий день.

Токож, більшість європейських країн не вимагають жодних карантинів, якщо Ви їдете через них транзитом, тобто якщо Ви виїдете з тієї країни не пізніше ніж через 24 години після того, як Ви в неї в'їхали.

Проблема тільки в тім, що після повернення у СК з майже всіх європейських країн, тобто котрі є у жовтому переліку, Вам все одно потрібно сідати на карантин, десятиденний, або п'ятиденний, якщо Ви придбаєте так званий Test to Release, який дозволяє завершення карантину на 5 день, при умові неґативного результату.

Один з сайтів, який продає домашні тести «Test to Release» є сайт, який має назву Eurofins - Test to Reassure.

Зауважте, що перед в'їздом у Британію Вам також не потрібно аби тест був саме типу PCR, бо на сайті уряду СК, де про це йдеться, не вказано, що цей тест має бути саме тестом PCR.

За нині:Читайте також:

Франція вже доганяє СК за кількістю вакцинованих Франція вже доганяє СК за кількістю вакцинованих29.07.2021
Уряд скасовує карантин для вакцинованих Уряд скасовує карантин для вакцинованих8.07.2021
Плани скасування карантину для країн жовтого переліку Плани скасування карантину для країн жовтого переліку7.07.2021
Скасовуються вимоги для британських мандрівників Скасовуються вимоги для британських мандрівників6.07.2021
Дев'ятнадцятого касовуються майже всі обмеження Дев'ятнадцятого касовуються майже всі обмеження5.07.2021
Носіння масок буде скасовано Носіння масок буде скасовано4.07.2021
Увійшли в дію вакцинні паспорти Увійшли в дію вакцинні паспорти12.06.2021
ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ) ЄУ не визнає вакцини Covishield (AZ)2.07.2021
Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані Працівники сфери догляду мусять бути провакциновані15.06.2021
Уряд відтерміновує скасування обмежень Уряд відтерміновує скасування обмежень14.06.2021
Німеччина скасовує карантин для працівників чемпіонату Німеччина скасовує карантин для працівників чемпіонату12.06.2021
Франція послаблює обмеження Франція послаблює обмеження7.06.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju