На головну

17.07.2015 - 11:34

Вчені закликають зменшити споживання цукру

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Комітет наукових фахівців закликає центральний уряд зменшити рекомендовану щоденну кількість споживання цукру на половину.

Радники з питань якості харчування стверджують, що у щоденній дієті, не більше ніж 5% калорій має припадати на цукор (приблизно 7 рівних чайних ложечок).

Дані настанови відповідають останнім пропозиціям Світової Організації Здоров'я.

Згідно даних останніх досліджень, всі вікові групи населення СК споживають кількість цукру, принаймні у двічі більшу за рекомендовану.

Британський Науковий Комітет Порад з Харчування (SACN), що виконує дорадчі функції для державного органу, Публічне Здоров'я Англії, та для інших публічних установ охорони здоров'я, закликає уряд зменшити кількість щоденного вживання цукру на половину для запобігання ожиріння нації та вирішення зубної проблеми.

Член оперативної групи цього комітету, професор Іан Мекдонелд, каже, що: "Зменшіть споживання цукру, збільшіть споживання харчових волокон, і отримаєте кращі шанси прожити довше та здоровіше життя.".

Уряд стверджує, що готовий прийняти дані рекомендації і використовуватиме їх для вироблення національної стратегії у боротьбі з ожирінням дітей та підлітків. Дана стратегія має бути оприлюднена в кінці цього року.

Головними джерелами цукру у харчовій дієті є солодкі напої, круп'яні вироби, кондитерські вироби, фруктові соки та сам цукор.


Подібні статті: