На головну

17.07.2015 - 12:10

Шанс повних схуднути - тільки 1 з 210

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Шанси повних людей повернутись до нормальної ваги упродовж одного року рівні тільки 1 з 210 для чоловіків та 1 зі 124 для жінок.

Для дуже повних людей, такі шанси навіть ще менші, що свідчить про те, що чинні стратегії з допомоги повним людям не мають майже ніякого успіху.

Про це, у своєму звіті, повідомляє команда фахівців з Кинз Коледж Лондон, яка закликає до розробки набагато ширших та глибших стратегій, котрі допомогли б людям насамперед не набирати вагу, бо скинути її потім набагато важче ніж запобігти процесові її нарощування.

Головний дослідник команди, пані Доктор Елисон Филдез, каже, що головні заходи у боротьбі з поповнінням, які пропонують людям СК їх загальні практики (GP), для більшості пацієнтів просто не працюють. Вона також каже, що замість цих заходів потрібно виробити процес лікування, який міг би ефективно зупиняти набуття зайвої ваги та забезпечувати будь-яке, навіть мізерне, зменшення зайвої ваги.

Чинні стратегії, котрі зосереджуються на зниженні кількості споживання калорій та підвищення фізичної активності, для більшості людей просто не працюють.


Подібні статті: