go home

12.07.2021 - 08:17

Понеділок, 12 липня 2021 - 08:17

Перша туристична мандрівка була успішною

Перша туристична мандрівка була успішною
Поширити у: f   t   Whatsapp

Британський мільярдер, Сер Ричард Брансон, 11 липня здійснив першу в історії нашої планети туристичну мандрівку в космос на борті космічного літака своєї компанії, яка має назву Virgin Galactic, дизайн якого розроблявся упродовж 17 років.
Сер Ричард та ще п'ятеро членів екіпажу вилетіли з космічної бази, яка розташована в американському штаті New Mexico, відірвались від земного тяжіння, провели у космосі кілька хвилин і потім успішно повернулись назад на ту ж саму базу.

Ціла мандрівка тривала трохи більше години.

Він сам описує цю мандрівку, як "досвід за все життя" і також каже: "Я мріяв про цей момент ще відколи я був дитиною. Я дивився на зірки і хотів туди. Але відверто, ніщо не може приготувати Вас побачити Землю з космосу власними очима. Все це було просто маґічним.".

Цей політ має надзвичайне значення в тім, що Сер Ричард став першим космічним туристом планети Земля, який сам випробовував машину своєї компанії.

Він випередив засновника та власника американської компанії Amazon, пан Джефа Безоса, та засновника і власника ще однієї американської компанії, SpaceX, пан Ілона Маска, котрі також планують дуже незабаром відрядитись у мандрівки в космос на літаках своїх компаній та почати продавати квитки на туристичні мандрівки у всесвіт.

Сер Брансон, під час мандрівки, піднісся на висоту 85 км.

Разом з ним на борті його космічного літака було ще 5 людей: двоє пілотів, Dave Mackay та Michael Masucci, головна астронавтка компанії Вірджін Ґалактик, пані Beth Moses, віце-президентка компанії зі стосунків з урядом, пані Sirisha Bandla, і головний оперативний інженер компанії, пан Colin Bennett.

Квитки на наступні туристичні рейси літаками компанії Вірджін Ґалактик почнуть продавати у 2022 році.

Попередні замовлення на квитки, разом зі вже оплаченими завдатками, надійшли наразі від 600 людей.

Повідомляється, що ціна кожного квитка становитиме 250 тисяч американських доларів, що на даний час складає десь біля 180 тисяч фунтів.

Під час такої туристичної мандрівки, Ви, десь упродовж 5 хвилин, зможете відірватись від земного тяжіння і потім повернетесь назад на рідну Землю.

Перша туристична мандрівка була успішною На борті літака були: David Mackay, Colin Bennett, Beth Moses, Richard Branson, Sirisha Bandla та Michael Masucci.


За нині:Читайте також:

Мешканців евакуювали через черговий зсув Мешканців евакуювали через черговий зсув29.07.2021
Понад 2К будинків можуть піти у море Понад 2К будинків можуть піти у море16.07.2021
Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС
У Британії вже майже 125 тисяч інфікованих на ЗКВ-19 У Британії вже майже 125 тисяч інфікованих на ЗКВ-1920/04/2020

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju