go home

14.07.2021 - 14:41

Середа, 14 липня 2021 - 14:41

Уельс скасовує обмеження

Уельс скасовує обмеження
Поширити у: f   t   Whatsapp

В уряді Уельсу повідомили, що скасовують переважну більшість коронавірусних обмежень, від суботи, 7 серпня.
У більш дослівному сенсі, повністю скасовуються обмеження на кількість людей, котрі можуть збиратися разом.

Нічні клуби можуть знову розімкнутись, а обмеження на збереження соціальних відстаней всередині будуть особисто визначатись цими закладами, тобто паби, бари, ресторани, нічні клуби та їм подібні, самостійно встановлюватимуть правила щодо соціальних дистанцій між людьми та самостійно визначатимуть максимальне число присутніх.

Наголошується, що одягання масок на території Уельсу, так само, які в Шотландії, залишається обов'язковим. Це стосується зачинених громадських місць і також готелів, ресторанів, пабів та подібних.

Варто звернути увагу, що окремі з обмежень скасовуються вже цієї суботи, 17 липня, відколи також дозволяються зібрання не більше шести людей у приватних будинках та закладах гостинності, тобто у готелях і також від цієї суботи скасовуються обмеження щодо збереження соціальних відстаней надворі.

Дозволяється робота ковзанок та скасовуються обмеження щодо кількості людей, котрі можуть збиратись разом у зовнішніх громадських місцях та на різних заходах чи подіях.

Так само, як у Анґлії та Шотландії, повністю провакциновані особи, що повертаються з країн жовтого переліку на територію Уельсу, не будуть зобов'язані сідати на карантин.

Щодо того, чи потрібно їм буде брати тест після прибуття, то на офіційному сайті уельського уряду про це не згадується, але замість того зазначається, що це робиться у "відповідності з Анґлією та Шотландією".

Тому розуміється, що тести можуть бути потрібні, але Вам, або під час, або перед поверненням до Уельсу найкраще справитись про це на сайті уряду Уельсу (українська).

За нині:Читайте ще:

Кількість інфікованих перейшла 50К Кількість інфікованих перейшла 50К16.07.2021
Супермаркети вимагатимуть носіння масок Супермаркети вимагатимуть носіння масок15.07.2021
Уряд знову змінив переліки Уряд знову змінив переліки14.07.2021
Маски в Лондоні обов'язкові Маски в Лондоні обов'язкові14.07.2021
Шотландія скасовує певні обмеження Шотландія скасовує певні обмеження13.07.2021
Уряд скасовує карантин для вакцинованих Уряд скасовує карантин для вакцинованих8.07.2021

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju