Це стосується всіх прибульців, вакцинованих та невакцинованих.
Це означає, що прибульці з Франції, тобто практично всі, що подорожують у Анґлію та Уельс наземним транспортом, зобов'язані брати тест перед прибуттям, сідати на карантин, брати два тести другого та восьмого дня, або барти тест другого та потім тест п'ятого дня, тобто так званий тест на випуск.
Це також стосується тих, що їдуть через Францію транзитом, навіть якщо вони повертаються з країн зеленого переліку.
Під час оголошення, британські міністри назвали причину такої раптової зміни у правилах в'їзду, як зростання кількості інфікованих південно-африканським (бета) варіантом коронавірусу.
Проте, багато спостерігачів кажуть, що не до кінця розуміють реальні причини запровадження обмежень на в'їзд з Франції, бо кількість південно-африканського варіанту у Франції десь приблизно така сама, як у Британії.
Згідно з даними публічної ґлобальної бази даних, GISAID, упродовж кількох останніх тижнів кількість інфікованих цим варіантом у Франції становить тільки 3%.
Британські туристичні фірми дуже розкритикували уряд пана Джонсона і вчорашні дії описують, як "повний бардак".
Варто зазначити, що понад 99% всіх інфікованих у Британії мають саме індуський, а не південно-африканський варіант вірусу і тому дуже багато аналітиків ніяк не можуть збагнути, чому саме запроваджено таку негайну заборону на в'їзд з Франції, особливо, якщо додати той факт, що кількість нових інфікованих у Франції, в п'ятницю становила тільки 10 тисяч, тобто у 5 разів менше ніж у СК.
Щодо Шотландії, то там міністри наразі повідомили, що "розглядають найкращий підхід" для тих, що прибувають з Франції, але наразі не оголосили про запровадження карантину.
З Північної Ірландії ще також не надходило жодних оголошень.