На головну

17.07.2015 - 21:27

10 чоловіків щодня, втікає з борделю і потім кидає банду за грати

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Членів міжнародної банди з сексуальної експлуатації ув'язнено після того, як жінка, втікла з борделю та розповіла поліції всі жахи, які їй довелось пережити за шість років перебування в руках цієї банди.

Громадянці Угорщини, чиє ім'я з легальних причин не повідомляється, було тільки 20 років, коли вона вступила у відносини з 24-річним Єно Бараї, котрий дуже швидко відправив її у бордель і сексуально експлуатував, як повію у Австрії та Угорщині.

У 2013 році він перевіз її до Британії, де її примушували спати з понад 10 чоловіками щодня до того часу, коли Бураї продав її, як виплату боргу, іншому угорцеві, 38-річному Зольт Блаґа, котрий також відомий, як "Змія".

Останній відправив її у бордель, що на вулиці Церковній (Church Road), що у мікрорайоні Ньюгем, східний Лондон, але перед тим, ще два рази її зґвалтував.

Пізніше їй вдалось втікти прямо в поліцію.

Тоді Скотленд Ярд запустив розслідування та з допомогою правоохоронних органів Угорщини, виявив, що обидва чоловіки були членами міжнародної банди з сексуальної експлуатації жінок.

Під час розслідування було здійснено облави на 39 адрес у Лондоні, Угорщині та у графстві Кембриджшиа, під час яких було здійснено 11 арештів та було виявлено причетність банди до 50 борделів у містах Пітербороу та Лондон.

За даними поліції, банда експлуатувала принаймні 250 жінок.

Справа слухалась в суді Саузуорк, де пан Блаґа отримав 14 років, а інші члени банди було ув'язнено до 34 років у загальній сумі.

Якщо ви є жертвою, або маєте будь-яку інформацію про сексуальну експлуатацію чи торгівлю людьми, будь ласка, телефонуйте на безкоштовний номер:
0800 0121 700
або повідомляйте онлайн, через Інтернет за адресою:
www.modernslavery.co.uk
або повідомляйте у будь-яке відділення поліції.


джерело: http://www.independent.co.uk

Подібні статті: