go home

21.07.2021 - 19:20

Середа, 21 липня 2021 - 19:20

Уряд хоче повністю переписати протокол

Уряд хоче повністю переписати протокол
Поширити у: f   t   Whatsapp

Британський міністр Брекзиту, Лорд Фрост, оголосив, що уряд пана Джонсона зробить офіційне звернення до Єврокомісії з проханням повністю переписати північно-ірландський протокол, який є частиною угоди між ЄУ та СК про вихід Британії з Європейської Унії.
За словами Лорда Фроста цей протокол не працює і британський уряд ніколи не погодиться на те, аби у Ірландському Морі, тобто між Британією та Північною Ірландією був кордон.

Серед нових пропозицій, які пропонує чинний центральний уряд СК, є усунення будь-яких перевірок товарів, що курсують між Британією та Північною Ірландією і також усунення будь-якої причетності Європейського Суду до вирішення суперечок, які стосуються Північної Ірландії та Британії.

На даний час, якщо у втіленні північно-ірландського протоколу виникають суперечки, то ЄУ або Британія, згідно з протоколом, мають право звернутись у Європейський Суд. Але тепер чинний уряд СК не хоче будь-якої причетності до себе Європейського Суду.

У Єврокомісії на це відреаґували заявою про те, що вони не мають жодного бажання розпочинати нові перемовини аби переписати північно-ірландський протокол.

Чинний віцепрезидент Єврокомісії, пан Марош Шефкович, наголосив: "Північно-ірландський протокол є спільним рішенням, яке підписали Єврокомісія та прем'єр Борис Джонсон і Лорд Фрост і який було ратифіковано британським парламентом аби адресувати унікальні виклики, які приніс з собою Брекзит і особливо той тип Брекзиту, який вирішив обрати чинний британський уряд.".

За нині:Читайте також:

Нова суперечка між ЄУ та СК Нова суперечка між ЄУ та СК21.07.2021
Французи виторгували ще 54М Французи виторгували ще 54М20.07.2021
З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п19.07.2021
Франція також змінила правила Франція також змінила правила17.07.2021
Брекзит : уряд далі не готовий до перевірок Брекзит : уряд далі не готовий до перевірок15.07.2021
Британців не пускають на Мальту Британців не пускають на Мальту14.07.2021
Візи для водіїв вантажівок Візи для водіїв вантажівок12.07.2021
Прихильники Анґлії побили сім'ю з Данії Прихильники Анґлії побили сім'ю з Данії10.07.2021
АстраЗенеці наказано негайно забезпечити вакцину для ЄУ АстраЗенеці наказано негайно забезпечити вакцину для ЄУ7.07.2021

Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju