У компанії кажуть, що наразі, час від часу, вони змушені замикати тільки кілька окремі, дещо віддалені, заправки.
Паралельно, представники британського роздрібного консорціуму, який має назву British Retail Consortium (BRC) і який представляє учасників роздрібної торгівлі на британському ринку, повідомляють, що в окремих супермаркетах спостерігаються частково порожні полиці, що також пов'язано з нестачею водіїв, яку спричинив Брекзит.
У консорціумі кажуть, що наразі не існує великого браку продуктів у крамницях, але окремі споживачі можуть не знайти саме того товару, який їм потрібний або який вони завжди беруть і тому будуть змушені купляти альтернативний.
За повідомленням найбільшого у Британії видання, яке інформує про події у галузі торгівлі продуктами харчування,
The Grocer, британські перевізні компанії оголосили, що бойкотуватимуть південно-німецьку мережу супермаркетів, яка має назву Лідл, через те, що остання не хоче збільшувати оплату за послуги перевізників та "не хоче проявляти гнучкість".
У самій компанії Лідл пояснили, що упродовж останніх тижнів у їх окремих крамницях спостерігається незначна нестача товарів через "перебої у постачанні товарів на склади".
Разом з Лідл, про перебої у постачанні товарів у крамниці також повідомляє австрійська мережа крамниць, яка має назву Spar (Шпар - Заощаджуй.) та британська мереж малих крамниць, яка має назву Booths.