go home

27.07.2021 - 10:39

Вівторок, 27 липня 2021 - 10:39

Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ

Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ
Поширити у: f   t   Whatsapp

За повідомленням британського Ґардіан, чинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон, відхилив нові пропозиції ЄУ щодо вреґулювання ситуації з перевезенням вантажів між Британією та Північною Ірландією.
У відповідь на пропозиції британського уряду, який минулого тижня запропонував ЄУ повністю переписати північно-ірландський протокол укладанням цілковито нової угоди, Єврокомісія сказала, що не має жодного бажання розпочинати нові перемовини і натомість оприлюднила свої пропозиції, які містять два головних пункти, що стосуються перевезення продуктів харчування та перевезення медикаментів.

Головною пропозицією Єврокомісії є укладання між ЄУ та СК угоди швейцарського типу, яка передбачає зобов'язання уряду СК до повної відповідності всім стандартам ЄУ у сфері виробництва харчових продуктів і також у сфері виробництва та зберігання медикаментів.

Єврокомісія зокрема пропонує, що може дати згоду на зберігання та транспортування медикаментів та інших санітарних продуктів на території СК, тобто між П. Ірландіїю та Великою Британією, але при умові, що СК повністю погоджується весь час дотримуватись європейських правил та реґулювань у галузі медикаментів, тобто має дотримуватись євростандартів якості, зберігання та транспортування у відповідності з чинним європейським законодавством.

Єврокомісія також запропонувала полегшення пересування між Британією та П. Ірландією псів, котрі супроводжують людей з різних причин, як для прикладу супроводжують сліпих, але для цього уряд СК має погодитись на дотримання правил, які застосовуються у цій сфері на території ЄУ, зараз та у майбутньому.

В уряді СК вже заявили, що не погоджуються з цими пропозиціями.

За нині:Читайте також:

У британських школах погіршується та скорочується харчування У британських школах погіршується та скорочується харчування17.05.2022
По шість фунтів за в'їзд у шенґенську зону По шість фунтів за в'їзд у шенґенську зону3.08.2021
Громадяни ЄУ під загрозою депортації Громадяни ЄУ під загрозою депортації1.08.2021
Брекзит : британські юристи у великих проблемах Брекзит : британські юристи у великих проблемах29.07.2021
Уряд хоче повністю переписати протокол Уряд хоче повністю переписати протокол21.07.2021
Уряд вже наказує вивішувати прапори ЄУ Уряд вже наказує вивішувати прапори ЄУ25.07.2021
Брак водіїв : BP замикає заправки Брак водіїв : BP замикає заправки22.07.2021
Нова суперечка між ЄУ та СК Нова суперечка між ЄУ та СК21.07.2021
Французи виторгували ще 54М Французи виторгували ще 54М20.07.2021
З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п19.07.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju