Нещодавно він також оголосив про те, що хоче роздерти та повністю переписати брекзитну угоду, яку він підписав власними руками кілька місяців тому і яку було ратифіковано британським парламентом, де його консервативна партія має переконливу більшість.
Він зробив абсолютно все можливе аби якомога далі відчужити від себе лідерів майже всіх європейських країн, але тепер вони йому потрібні як ніколи.
Британські юридичні фірми та інші підприємства, що працюють у сфері права, кажуть, що тепер їм потрібні окремі дозволи Франції, Німеччини та майже всіх інших європейських країн аби долучитись до міжнародної угоди, яка має назву Луґаньська Конвенція (Lugano Convention 1988).
Ця конвенція встановлює юрисдикцію національних судів у вирішенні різних цивільних та комерційних міждержавних суперечок, що після її підписання дозволило Лондонові посісти центральне місце у вирішенні ґлобальних суперечок, від дрібних сімейних, до широкомасштабних.
Під час перемовин про брекзитну угоду, яку було підписано минулого Святого Вечора, перемовники з боку пана Джонсона вирішили припинити участь у цій конвенції, бо не хотіли мати нічого спільного з нічим європейським.
Проте, під тиском юридичної британської еліти, у квітні цього року уряд пана Джонсона таки вирішив подати заяву про повторне долучення до конвенції, але лідери європейських країн просто копнули цю заяву у невизначене майбутнє.
Колишній Ґенеральний Нотаріус, пан Dominic Grieve, каже, що відчуження від цієї конвенції було надзвичайно неґативною новиною, як для нього особисто, так і для всієї британської юридичної індустрії, яка, згідно зі звітом асоціації Law Society, за 2018 рік влила у бюджет королівства біля 60 мільярдів фунтів.
Він зокрема каже: "Це є одним з неґативних результатів Брекзиту. А недавнє оголошення про те, що
уряд СК хоче повністю переписати північно-ірландський протокол, робить ситуацію набагато гіршою. Закім ми не повернемо до себе довіру, жодного покращення нам очікувати не варто.".
За словами пана Scott Devine, який є головою адвокатської ґрупи TheCityUK: "Найбільше від цього програють пересічні громадяни та малі підприємства, бо це означає, що італієць, який придбав несправного електрочайника у Британії не зможе вирішити суперечки за малі кошти так само, як британець, який придбав несправну кавоварку у Італії, не зможе подати в суд на виробника у Британії.