go home

01.08.2021 - 19:46

Неділя, 01 серпня 2021 - 19:46

Громадяни ЄУ під загрозою депортації

Громадяни ЄУ під загрозою депортації
Поширити у: f   t   Whatsapp

Громадян країн Європейської Унії, котрі подали заяви на отримання статусу поселенців, затримують та у багатьох випадках погрожують їм депортацією, що абсолютно суперечить багаторазовим запевненням міністрів центрального уряду і також суперечить угоді про відчуження СК від ЄУ, яку було підписано у січні 2020 року.
Внутрішні справи (Home Office) розіслали багатьом громадянам країн ЄУ вказівки на усуснення їх з Британії навіть попри те, що вони цілком спроможні довести, що подали, тобто зареєстрували свої заяви на отримання статусу поселенців.

За словами британського тижневика Обзервер, який є недільною сестрою Ґардіан, неспроможність чи небажання шанувати угоду спричинила чисельні звинувачення працівників внутрішніх справ у адміністративній некомпетентності та у навмисних спробах депортувати якомога більше європейських громадян з Британії за таким припущенням, що їх набагато легше депортувати ніж азюлянтів, котрі захищені різним міжнародним законодавством.

Лист від правової доброчинної орґанізації, яка має назву Застави для Затриманих Міґрантів (Bail for Immigration Detainees, скор.: Bid)) до голови Імміґраційного Застосування (Immigration Enforcement), датований 29 липня, звертає увагу на все більше занепокоєння про те, що небажання внутрішніх справ офіційно визнати прийняття заяв громадян ЄУ на отримання статусу поселенців у тих випадках, коли вони мають бажання депортувати громадян ЄУ є неприпустимим.

В орґанізації Bid кажуть, що якщо до кінця наступного тижня від внутрішніх справ не буде належної та ґрунтовної відповіді, вони звернуться з офіційною скаргою до Єврокомісії.

За словами багатьох адвокатів, це буде надзвичайним кроком у процесі захисту прав громадян ЄУ у СК після Брекзиту і вони також застерігають, що небажання або неспроможність внутрішніми справами визнати факт прийняття заяви на отримання статусу, може покласти під загрозу депортації тисячі європейських громадян.

Минулої п'ятниці, один з громадян ЄУ, якого внутрішні справи хотіли депортувати і якого було затримано та відправлено в центр усунення міґрантів, зміг таки вибороти собі волю після того, як суддя дійшов висновку, що даний громадянин насправді подав був заяву на отримання статусу і усунення його з Британії було б незаконним.

І навіть попри це рішення суду, внутрішні справи, головихою яких є пані Пріті Патель, навіть не запропонували жодного вибачення та навіть не надали жодного пояснення про те, чому вони раніше стверджували, що цей чоловік не подав був заяви на отримання статусу поселенців.

Це також свідчить про те, що у британських внутрішніх справах панує повний бардак.

Відразу після того, як чоловіка було випущено на волю, він сказав журналістам Обзервера: "Вони намагаються бавитись моїм життям та життям моєї сім'ї і це дуже погано. Я мав би мати якісь права.".

Директор орґанізації Bid, пан Pierre Makhlouf, каже: "Виглядає так, що внутрішні справи наперед визначили долі окремих громадян ЄУ, мабуть через те, що їх легше усунути з країни ніж інших міґрантів. Незрозуміло, чи це адміністративні помилки, чи просто навмисна небайдужість, але іґнорування потреби дотримання законодавчих процедур робить СК порушником угоди про відчуження (withdrawal agreement).".

Інтернет адреса орґанізації Bid: biduk.org.

Варто зазначити, що найчастіше на подібні проблеми натрапляють особи, котрі відправляли свої заяви на отримання статусу через пошту.

За нині:Читайте також:

Уряд відхилив заклики про візи для європейців Уряд відхилив заклики про візи для європейців21.08.2021
Брекзит : тисячі студентів не можуть почати навчання Брекзит : тисячі студентів не можуть почати навчання19.08.2021
Нелеґали встановлюють нові рекорди Нелеґали встановлюють нові рекорди6.08.2021
Працедавці дають до 10К заохочувальних Працедавці дають до 10К заохочувальних1.08.2021
Жінок та дітей утримують у тваринних умовах Жінок та дітей утримують у тваринних умовах30.07.2021
Брекзит : британські юристи у великих проблемах Брекзит : британські юристи у великих проблемах29.07.2021
Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ Брекзит : уряд відхилив нові пропозиції ЄУ27.07.2021
З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п З громадян ЄУ за дзвінок здирають по 69 п19.07.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju