go home

04.08.2021 - 15:36

Середа, 04 серпня 2021 - 15:36

Британські артисти зможуть виступати в країнах ЄУ

Британські артисти зможуть виступати в країнах ЄУ
Поширити у: f   t   Whatsapp

У відділі Медіа, Культури, ІТ та Спорту (Department for Digital, Culture, Media & Sport) центрального уряду повідомили, що британським артистам не будуть потрібні робочі візи, якщо вони захочуть виступати з турами в окремих країнах Європейської Унії.
В уряді кажуть, що домовляються окремо з кожною країною і наразі вже укладено подібні угоди з 19 країнами Європи, серед яких Австрія, Бельґія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембурґ, Нідерланди, Польща, Словакія, Словенія та Швеція.

З рештою країн ЄУ перемовини про це все ще тривають.

Проте, разом з цим, вельми позитивним, проґресом, у департаменті нічого не сказали про те, яким буде процес розтаможки інструментів під час мандрівок артистів та подолання іншої чисельної та коштовної бюрократії, пов'язаної з поїздками британських артистів по країнах ЄУ.

Не зрозуміло й те, на які саме поступки пішли британські міністри під час перемовин, адже ці перемовини велись з кожною країною індивідуально і кожна з них безперечно викладала свої умови.

Під час перемовин про угоду між ЄУ та СК, які велись у минулому році, британський прем'єр Джонсон відмовився погодитись на продовження вільних турів для британських митців по країнах Європи через те, що не хотів аби європейські артисти виступали у Британії.

Виглядає, що тепер урядові пана Джонсона, під неабияким тиском митців, все ж таки довелось погодитись на взаємне проведення подібних виступів артистів і радше за все, урядові також довелось піти на інші поступки.


За нині:Читайте ще:

Британське військо у повній бойовій готовності Британське військо у повній бойовій готовності9.08.2021
Брекзит : про виступи артистів СК прохатиме окремі країни ЄУ Брекзит : про виступи артистів СК прохатиме окремі країни ЄУ16.02.2021
Міністр культури поцькував з британських артистів Міністр культури поцькував з британських артистів6.06.2021
Уельс запускає власну проґраму Еразмус Уельс запускає власну проґраму Еразмус22.03.2021
Брекзит : корнвольці отримують у понад 30 разів менше Брекзит : корнвольці отримують у понад 30 разів менше19.03.2021
Брекзит : британського студента депортували зі Швеції Брекзит : британського студента депортували зі Швеції19.03.2021
Брекзит : британські музиканти закликають змінити угоду Брекзит : британські музиканти закликають змінити угоду6.01.2021
Брекзит : галузь моди закликає до скасування бюрократії Брекзит : галузь моди закликає до скасування бюрократії2.02.2021
Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару Українцям більше не потрібна віза для відвідування Ґібралтару1.01.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju