В одній з лікарень повідомляють, що через аварійний стан перекриття вони змушені значно обмежувати використання операційних, тобто зменшувати кількість операцій, бо якщо збільшити навантаження, то одного разу всі медики разом з пацієнтами під час операції "підуть" на нижній поверх.
У лікарні також введено обмеження на максимальну вагу придатної для операції особи, яке складає 120 кґ.
Окремі лікарні, які будувалися між 1960-ми та 1980-ми, застерігають про потенційне руйнування їх стель та дахів, яке спричинене не тільки закінченням терміну дії, але й також тим, що бетонні планки та настили, які у той час використовували для перекриття поверхів, вироблялись з бетону типу RAAC (reinforced autoclaved aerated concrete), тобто армованого пористого ґазобетону, який має максимальний термін дії 30 років, вже показують ознаки руйнування.
Серед лікарень Національної Служби Здоров'я, котрі почали бити на сполох, North West Anglia NHS foundation trust, лікарня Hinchingbrooke, що у місті Huntingdon, ґрафство Кеймбриджшиа, та вельми багато інших, найбільше з яких розташовані у північних частинах Анґлії.
У лікарні Hinchingbrooke, де змушені були ввести обмеження ваги пацієнтів, кажуть, що через аварійний стан дахів вони не змогли прооперувати в себе 1 700 пацієнтів, яких замість того, доводилось переправляти на операції до лікарні Peterborough City Hospital та інших, що у північній частині Анґлії, що у свою чергу відсунуло чергу на операції у цих лікарнях десь на більше ніж пів року.
Звіт про аварійний стан лікарні West Suffolk, яка має дуже подібну структуру до вище згаданих, не мав був бути оприлюдненим. Проте, хтось з працівників вирішив, радше незадарма, показати частини звіту кореспондентам БіБіСі, де йдеться про те, що керівництво лікарні, після того, як вивчило звіт про її аварійний стан, вирішило найняти адвокатську фірму з метою вивчити масштаби потенційних звинувачень у ненавмисному вбивстві пацієнтів, у випадку, якщо одного дня завалиться дах, що може привести до загибелі багатьох людей.
Документи, які бачили люди з БіБіСі, застерігають про просто "катастрофічні наслідки" у випадку аварії приміщень лікарень.
Проте, у NHS Анґлії на це повідомлення відреаґували заявою про те, що "згадані у звіті трасти, тобто лікарні, забезпечують цілковито безпечне обслуговування пацієнтів і реґулярно проводять ремонти своїх приміщень, в тім числі дахів".
Варто також зазначити, що настили та балки з подібного ґазобетону використовувались в той час у Анґлії дуже широко і не тільки для будівництва лікарень, але й також шкіл та багатьох інших державних чи громадських будівель.
БіБіСі також повідомляє про те, що у лікарні West Suffolk, вже встановлено 27 металевих підпорок, які додатково утримують стелі від потенційних обвалів, а у лікарні Queen Elizabeth, яка розташована у місті King’s Lynn, що у ґрафстві Норфолк, східна Анґлія, таких підпорок вже встановлено понад двісті.
В самому уряді цього звіту ще жодним чином не прокоментували.