Окремі з британських мандрівників, котрі платили сотні фунтів за кожний такий тест, кажуть що після того, як вислали свої проби, жодних результатів не отримували. Коли вони самі намагалися додзвонитись до компаній, то там їм просто відповідали, що ніяких проб від них не отримували.
Кілька днів тому журналісти оприлюднили фото особливих ящиків, куди люди мають кидати свої проби, які мали би аналізуватись у лабораторіях цих фірм. На фото, проте, видно, що ящики переповнені і окремі з проб просто валяються на дорозі біля цих ящиків.
Доктор Ashraf Chohan, який є засновником та головою Консервативні Друзі Національної Служби Здоров'я (Conservative Friends of the NHS) є єдиним директором "клініки", яка має назву 1Rapid Clinics, і яка має ліцензію британського уряду на проведення PCR тестів від коронавірусу для мандрівників.
Його фірма також потрапила під критику після того, як люди, котрі вислали свої проби та не отримали жодних результатів, намагалися відібрати у фірми гроші за заплачені тести, котрі якось були "пропали десь по дорозі", але ніколи цих грошей назад не отримали.
За твердженням Ґардіан, компанія пана Чогана, яку було засновано в грудні 2020 року, є тільки однією з дуже великого числа фірм, якими керують, або власниками яких є донори консерваторів.
Стало також відомо, що пан Чоган, який також ще є власником кількох будинків догляду, ще у 2019 році виділив консерваторам 20 тисяч фунтів і відіслав ще 750 особисто чинному прем'єрові, панові Джонсону. Це тільки ті гроші, про які відомо журналістам.
Стало також відомо, що син пана Чогана, Jamal Chohan, також нещодавно заснував подібну тестову "клініку", яка має назву Quick Clinics і яка також кілька місяців тому отримала ліцензію від британського уряду на продаж PCR тестів.
На фото нижче зображені ящики ще однієї тестової фірми, Randox, де люди мають кидати свої проби для подальшого відсилання на аналіз.
Член Палати Громад від консервативної партії, пан Owen Paterson, є одним з консультантів цієї фірми, де він отримує сто тисяч фунтів щорічно.
Переповнений ящик з пробами на Ковид-19 фірми Randox. Фото видання Metro.