go home

17.08.2021 - 19:46

Вівторок, 17 серпня 2021 - 19:46

Годівник Торі та Ваші гроші за тести

Годівник Торі та Ваші гроші за тести
Поширити у: f   t   Whatsapp

Один з донорів консервативної партії, разом зі своїм сином, потрапили під вогонь скарг журналістів через те, що приватні фірми, власниками яких вони є або котрими вони керують, які мають ліцензію чинного консервативного уряду СК на проведення PCR тестів від Ковиду-19 для тих, що їдуть та повертаються з-за кордону, радше за все не аналізують практично жодних тестів, котрі їм надсилають ті, що за них заплатили.
Окремі з британських мандрівників, котрі платили сотні фунтів за кожний такий тест, кажуть що після того, як вислали свої проби, жодних результатів не отримували. Коли вони самі намагалися додзвонитись до компаній, то там їм просто відповідали, що ніяких проб від них не отримували.

Кілька днів тому журналісти оприлюднили фото особливих ящиків, куди люди мають кидати свої проби, які мали би аналізуватись у лабораторіях цих фірм. На фото, проте, видно, що ящики переповнені і окремі з проб просто валяються на дорозі біля цих ящиків.

Доктор Ashraf Chohan, який є засновником та головою Консервативні Друзі Національної Служби Здоров'я (Conservative Friends of the NHS) є єдиним директором "клініки", яка має назву 1Rapid Clinics, і яка має ліцензію британського уряду на проведення PCR тестів від коронавірусу для мандрівників.

Його фірма також потрапила під критику після того, як люди, котрі вислали свої проби та не отримали жодних результатів, намагалися відібрати у фірми гроші за заплачені тести, котрі якось були "пропали десь по дорозі", але ніколи цих грошей назад не отримали.

За твердженням Ґардіан, компанія пана Чогана, яку було засновано в грудні 2020 року, є тільки однією з дуже великого числа фірм, якими керують, або власниками яких є донори консерваторів.

Стало також відомо, що пан Чоган, який також ще є власником кількох будинків догляду, ще у 2019 році виділив консерваторам 20 тисяч фунтів і відіслав ще 750 особисто чинному прем'єрові, панові Джонсону. Це тільки ті гроші, про які відомо журналістам.

Стало також відомо, що син пана Чогана, Jamal Chohan, також нещодавно заснував подібну тестову "клініку", яка має назву Quick Clinics і яка також кілька місяців тому отримала ліцензію від британського уряду на продаж PCR тестів.

На фото нижче зображені ящики ще однієї тестової фірми, Randox, де люди мають кидати свої проби для подальшого відсилання на аналіз.

Член Палати Громад від консервативної партії, пан Owen Paterson, є одним з консультантів цієї фірми, де він отримує сто тисяч фунтів щорічно.

Годівник Торі та Ваші гроші за тести Переповнений ящик з пробами на Ковид-19 фірми Randox. Фото видання Metro.


За нині:Читайте ще:

Батьки погрожують судами за вакцинування дітей Батьки погрожують судами за вакцинування дітей14.09.2021
Вакцинні паспорти стають обов'язковими Вакцинні паспорти стають обов'язковими5.09.2021
Уряд планує збільшення NI Уряд планує збільшення NI3.09.2021
До зеленого переліку додано ще сім країн До зеленого переліку додано ще сім країн26.08.2021
Брекзит : тисячі студентів не можуть почати навчання Брекзит : тисячі студентів не можуть почати навчання19.08.2021
Дахи лікарень на межі обвалу Дахи лікарень на межі обвалу16.08.2021
Знижено ціну PCR тестів для прибульців у СК Знижено ціну PCR тестів для прибульців у СК15.08.2021
Черга на лікування сягнула нового рекорду Черга на лікування сягнула нового рекорду12.08.2021
Британці стають біднішими Британці стають біднішими10.08.2021
Від жовтня зростають рахунки за енерґоносії Від жовтня зростають рахунки за енерґоносії6.08.2021
Від неділі з Франції не потрібно карантин Від неділі з Франції не потрібно карантин5.08.2021
Уряд далі скорочує відпускну схему Уряд далі скорочує відпускну схему29.07.2021
Відпочивальникам можуть не повернути гроші Відпочивальникам можуть не повернути гроші24.07.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju