На головну

19.07.2015 - 00:35

Перевірка на рак мусить відбутись упродовж 4 тижнів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Пацієнти Національної Служби Здоров'я мають отримати результати їх діагностики на рак не пізніше ніж упродовж чотирьох тижнів після того, як їх було направлено їх загальною практикою (GP).

Відділ з боротьби з раком NHS Англії також оновить старі радіотерапевтичні машини та збільшить свій штат для забезпечення лікування раку на світовому рівні.

Таким є план уряду на наступні п'ять років, який коштуватиме 400 мільйонів фунтів щороку. Проте, фахівці стверджують, що набагато раніша діагностика може зекономити ті ж самі кошти.

Попри те, що рейтинг виживання хворих на рак пацієнтів зростає, результати по Англії все ще відстають від результатів у провідних державах.

Гарпар Кумар, головний виконавчий директор добродійної організації боротьби з раком, Cancer Research UK, і керівник NHS Англії, каже, що запропоновані зміни допоможуть створити обслуговування пацієнтів найвищого ґатунку та зберегти життя десятків тисяч людей.

На даний час у Англії щороку 280 тисяч людей отримують діагноз раку. Половині з цього числа вдається прожити принаймні десять років.


Подібні статті: