go home

30.08.2021 - 07:49

Понеділок, 30 серпня 2021 - 07:49

Waitrose обіціяє зарплату понад 50К

Waitrose обіціяє зарплату понад 50К
Поширити у: f   t   Whatsapp

У мережі вельми дорогих британських супермаркетів, Waitrose, власницею якої є компанія John Lewis, повідомили, що платитимуть водіям вантажівок річну зарплату у розмірі понад 50 000 фунтів, що прирівянє їх до того, що заробляють британські адвокати початкового рівня і також окремі високопосадовці, які працюють в головнім бюро цієї ж компанії.
Це означає, що британські водії вантажівок від тепер матимуть зарплату, яка перевищує середню зарплату вчителів середньої школи, яка наразі становить 40 880 фунтів, і матимуть зарплату яка перевищує середню зарплату британських нотаріусів (£43 190) та середню зарплату британських архітекторів (£42 930).

До подібних схем заохочення вдаються також ініші мережі, як Теско та Ocado, які також пропонують зарплати подібного рівня.

Важливо зауважити, що все більша проблема нестачі водіїв стосується Британії, а не СК, бо у П. Ірландії, яка продовжує своє перебування у єдиному європейському ринку, нестачі водіїв значно менші і дуже мало відчутні.

Мережі супермаркетів вже неодноразово зверталися до центрального уряду аби його міністри додали водіїв вантажівок до переліку нагальних професій, що у свою чергу могло б полегшити отримання дозволів на працю у Британії європейським водіям вантажівок.

Проте, в уряді на ці заклики відповіли тим, що перегляд переліку професій будуть робити аж наступного року.

На даний час дефіцит водіїв вантажівок у Британії становить десь біля сто тисяч і з одного боку зростання зарплат водіїв вантажівок, які залишалися вельми низькими упродовж тривалого часу, можна тільки вітати.

Проте, все більша конкуренція між великими британськими компаніями у привабленні до себе водіїв, самої проблеми їх нестачі ніяк не вирішує, бо у такій ситуації, все що відбувається, це пересування водіїв з одного місця праці у інше.

Найбільший від цього неґатив полягає в тім, що це у свою чергу все більше пхає вгору ціни на практично всі товари, які ми споживаємо, бо ціни на них вельми залежні від витрат на їх транспортування.

Подібна конкуренція має також дуже неґативний вплив на малих британських перевізників через те, що у подібній ситуації найбільше страждатимуть саме ті, які неспоможні дозволити собі підвищувати зарплати водіїв до такого рівня, як ґіґантські фірми, які можуть збитки в одній секції свого бізнесу дуже легко компенсувати прибутками в іншій.

За нині:Читайте також:

Брекзит : молоко йде вже більше в ґрунт не йде Брекзит : молоко йде вже більше в ґрунт не йде9.09.2021
Брекзит : уряд дав добро на ще більші випуски каналізації Брекзит : уряд дав добро на ще більші випуски каналізації8.09.2021
Нестача працівників триватиме два роки Нестача працівників триватиме два роки6.09.2021
Брекзит: 18 рад підтвердили про затримки у зборі сміття Брекзит: 18 рад підтвердили про затримки у зборі сміття3.09.2021
Експорти з ВБ до ЄУ впали до катастрофічного рівня Експорти з ВБ до ЄУ впали до катастрофічного рівня2.09.2021
Брекзит : у Британії криза з тестами крові Брекзит : у Британії криза з тестами крові29.08.2021
Брекзит: куцьок як не з'їдять, то знищать Брекзит: куцьок як не з'їдять, то знищать27.08.2021
Виробництво авто найгірше за  65 років Виробництво авто найгірше за 65 років26.08.2021
Об'єм товарів найнижчий за останні 38 років Об'єм товарів найнижчий за останні 38 років25.08.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju