На головну

19.07.2015 - 05:18

Кемерон: мусульмани мусять засуджувати екстремізм

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Уряд Великої Британії заявляє, що займе жорсткішу позицію щодо тих мусульман, котрі підтримують джихад та екстремізм.

На своїм виступі у Бірмінгемі, прем'єр-міністр, Дейвід Кемерон, оголошує, що уряд підтримуватиме тільки ті мусульманські громади, котрі здатні займати протилежну позицію та відверто засуджувати заклики до насильства джихадистів, а ті, хто цьому противляться, будуть заперечені.

Кемерон також каже, що у Британії є мусульмани, котрі заперечують голокост та заперечують право Ізраїлю на існування і також заперечують право юдейських та мусульманських жінок та чоловіків вступати у змішані шлюби.

Кемерон стверджує, що ми всі мусимо прямо та відверто атакувати вплив ідеології ісламського екстремізму на молодих людей у Британії та США.

Він каже: "Люди, котрі стверджують, що не підтримують тероризму, але одночасно стверджують, що християни та мусульмани не можуть жити разом і стверджують, що терористи-самогубці у Ізраїлі це непогано, мають неприпустиму позицію і ми всі мусимо кидати їм виклик аби вони зрозуміли, що вони помиляються. Навіть, якщо ідея екстремізму не закликає до насильства, ми все одно мусимо кидати їй виклик. Мета всіх цих балачок про позитиви екстремізму саме й призводить до того, що ці молоді люди потім долучаються до жахливого культу Ісламської Держави на території Іраку та Сирії.".

Як пише Індепендент, Дейвід Кемерон ризикує подальшим відчуженням від себе британських мусульман, котрі не так давно критикували його останню промову на цю тему, у котрій він заявив, що окремі члени мусульманських громад Британії пошепки підтримують екстремістську ідеологію. Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk