go home

09.09.2021 - 10:09

Четвер, 09 вересня 2021 - 10:09

Уряд змінює тактику "боротьби" з нелеґалами

Уряд змінює тактику
Поширити у: f   t   Whatsapp

Чинна домашня секретарка центрального уряду, пані Пріті Патель, оприлюднила заяву про те, що від тепер британські прикордонники (UK Border Force) матимуть право відпихати човни з нелеґальними міґрантами назад до Франції.
В уряді Франції на це відреаґували заявою про те, що подібна тактика, перш за все, порушує багато норм міжнародного морського законодавства, що також вже було підтверджено багатьма аналітиками.

Проблема тут також і та, що міґранти, під час подорожі до Британії, якщо бачитимуть загрозу відпихання їх назад до Франції, просто почнуть стрибати з човнів у воду і тоді британські прикордонники просто змушені їх рятувати та привозити до Британії.

Торговці людьми у Франції, які за кількатисячні суми, займаються забезпеченням нелеґалів човнами та переправленням їх на британську територію, дуже добре інстрктуватимуть міґрантів про те, що і як вони мають робити при спробах відпихання їх човнів назад.

Човни здебільшого надувні і тому їх дуже легко проколювати, тобто створювати ситуацію, коли прикордонники змушені запускати операцію порятунку, що також набагато дорожче, бо тоді до операції мусять долучатись додаткові служби, гелікоптери, швидкі допомоги та інші.

Додаткового до цього, французька влада також нагадала, що найголовнішим пріоритетом їх прикордонників та патрулів є порятунок життя людей, а вже потім до уваги береться все інше.

Пані Петель в середу мала зустріч з міністром внутрішніх справ Франції, паном Джеральд Дерманіном (Gérald Darmanin) про те, що ще можна зробити аби зменшити все більшу кількість міґрантів, які намагаються висадитись на британський берег.

Проте, за словами багатьох журналістів, зустріч була не вельми успішною і радше за все тому, що британський уряд після Брекзиту стає все біднішим, а французи за додаткові загони своїх прикордонників, як завжди, хочуть ще більше грошей.

Після зустрічі, пані Патель оголосила про нову тактику, яку, серед інших, дуже незабаром почали критикувати різні доброчинні британські орґанізації, які виступають аби всіх міґрантів було забрано з Франції до Британії і всі їх справи розглянено саме у Британії і належним чином.

Ці орґанізації мають власні човни і також дуже часто допомагають в операціях порятунку міґрантів.

Один з видатних ненависників європейців, людина з крайньо-правими поглядами, колишній голова партії Юкип, пан Найджел Фараж, кілька тижнів тому звинуватив ці орґанізації в тім, що вони вже стали "офіційними службами таксі нелеґальних міґрантів".

Проте, ця заява мала у Британії абсолютно протилежну реакцію, бо у наступні дні після заяви, кількість благодійних внесків на рахунки цих орґанізацій зросла у 6-8 разів.

Від неділі минулого тижня, до четверга, 9 серпня, на британський берег висадилось ще біля 1 500 міґрантів, що доводить загальне їх число від початку року до 12 600, що вже десь на 50% перевищує число міґрантів, які висадились на британський беріг за весь минулий рік і навіть попри те, що пані Патель вже другий рік поспіль клянеться звести їх число до повного нуля.

Недавні події у Афґаністані вказують на те, що кількість цих міґрантів ніяк не спадатиме, бо переважна більшість з них, рано чи пізно, таки дістануться до Калей, звідки у гарну погоду вже дуже добре видно британський беріг, тобто Ваша мрія вже майже у Ваших руках.

За нині:Читайте також:

Біля Сасекс витягли мертвого міґранта Біля Сасекс витягли мертвого міґранта12.09.2021
Французи виторгували ще 54М Французи виторгували ще 54М20.07.2021
Нестача працівників триватиме два роки Нестача працівників триватиме два роки6.09.2021
У СК запроваджують новий податок У СК запроваджують новий податок7.09.2021
Нелеґали знову встановили рекорд Нелеґали знову встановили рекорд24.08.2021
Нелеґали встановлюють нові рекорди Нелеґали встановлюють нові рекорди6.08.2021
Жінок та дітей утримують у тваринних умовах Жінок та дітей утримують у тваринних умовах30.07.2021
плакат референдуму Найбільш нацистський плакат референдуму19.06.2016
У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів
Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju