Застереження для громадян ЄУ у зміні статусу поселенців
go home

09.09.2021 - 19:12

Четвер, 09 вересня 2021 - 19:12

Застереження для громадян ЄУ у зміні статусу поселенців

Застереження для громадян ЄУ у зміні статусу поселенців
Поширити у: f   t   Whatsapp

Багато громадян країн Європейської Унії, які мають статуси перед-поселенців (pre-settled status) та після п'ятирічного перебування у СК хочуть змінити його на статус поселенців (settled status), можуть потрапити у пастку помилок комп'ютерної системи домашніх справ і відтак можуть мати вельми великі проблеми з дозволами на працю, отриманням іпотек та подібними речами.
Перед тим, як громадяни ЄУ отримують доступ до різних фінансових послуг чи праці, вони мають довести, що мають у Британії статуси або перед-поселенців, або поселенців, який їм надають домашні справи (Home Office).

Статус перед-поселенців у Британії отримують ті громадяни ЄУ, котрі до кінця 2020 року ще не були набрали повних 5 років перебування.

Після того, як вони набирають 5 років, вони мають право перейти на повний статус, тобто на статус поселенців.

Таких людей у Британії налічується приблизно 2.3 мільйони.

Проте, коли ці люди подають заяви на перехід від одного статусу на інший, то вони втрачають статус перед-поселенців у момент прийняття їх заяви і таким чином, до часу отримання повного статусу, опиняються у правовому вакуумі, тобто не мають жодного статусу взагалі і саме тому у них можуть виникнути неабиякі проблеми через неспроможність довести, що мають право жити і працювати у Британії.

Це є черговою помилкою комп'ютерної системи домашніх справ, розробники якої просто не передбачили подібних ситуацій.

За словами одного угорця, який мав розмову з Ґардіан і не виявив бажання себе назвати, він подав на зміну статусу і потім раптово постав перед проблемою неможливості придбання будинку саме через те, що не може довести банкові свого чинного статусу і банк катеґорично відмовляється надати йому іпотечний кредит.

Він був отримав статус перед-поселенця у 2019 році, а у цьому році вже виповнилось 5 років його перебування у Британії і він автоматично отримав право на подання на повний статус поселенця.

Дуже несподівано для нього, коли він подав онлайн заявку на отримання статусу поселенця, йому було повідомлено, що він втратив статус перед-поселенця, після чого він опинився у вакуумі і тому тепер мусить чекати на отримання повного статусу.

Саме тому Вам радиться владнати всі свої справи з працею та різними орґанізаціями ще до того, як Ви забажаєте подавати на зміну статусу аби Ви не опинились у подібних проблемах, бо у Британії ніколи не існує жодних ґарантій на те, що Ви отримаєте новий статус саме тоді, коли Вам було обіцяно.

За нині:Читайте також:

В черзі на статус поселенців все ще 400К заяв В черзі на статус поселенців все ще 400К заяв14.10.2021
Брекзит : PayPal збільшує тарифи Брекзит : PayPal збільшує тарифи13.09.2021
Брекзит : уряд далі відтерміновує перевірки Брекзит : уряд далі відтерміновує перевірки11.09.2021
У СК затримки з виплатою державних пенсій У СК затримки з виплатою державних пенсій11.09.2021
Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії27.01.2021
Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців21/01/2019
Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу Переселенцям з Гонґ Конґу даватимуть соціальну допомогу8.04.2021
Громадяни ЄУ можуть втратити статус тимчасових поселенців Громадяни ЄУ можуть втратити статус тимчасових поселенців18.12.2020

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home