Про це вперше було оголошено ґрупою тиску, яка має назву Адвокати за Волю (Lawyers for Liberty) і також ґрупою, як вони себе називають, "занепокоєних батьків".
Представники обидвох ґруп застерегли персонал шкіл, що у випадку будь-яких ускладнень чи смертей, їх буде притягнено до відповідальності.
І це навіть попри те, що якщо школи почнуть вакцинувати дітей у віці від 12 до 15 років, що було дозволено центральним урядом, то це робитимуть не вчителі, а працівники служби здоров'я.
В уряді СК скажуть, що вакцина цілком безпечна для дітей цього віку.
Проте, багато фахівців у цій галузі також кажуть, що у вакцинуванні таких молодих дітей немає значної необхідності, бо самі ці діти не отримують від цього практично ніякої вигоди.
Варто зазначити, що школи, перед тим, як вакцинувати дитину, мають отримати згоду батьків або опікунів.
У школах, як Анґлії, так і решти країн СК, на даний час щороку проводять щеплення дітей під загальнонаціональними проґрамами імунізації, якими курують Національні Служби Здоров'я (NHS). І для цього у кожному випадку отримується згода батьків. Але ці щеплення не стосувалися коронавірусу.
Проте, від понеділка, 13 вересня, уряд дав добро на вакцинування дітей проти коронавірусу у віці від 12 до 15 років на території Анґлії.
Це викликало вельми різнобічні реакції з боку батьків, де заперечники кажуть, що тестування вакцин проти коронавірусу пройшло набагато менше етапів та випробувань на відміну від вакцин проти інших інфекцій.
Прихильники вакцинування дітей проти Ковид-19 кажуть, що ці вакцини пройшли такі ж самі випробувальні процеси, як і всі інші вакцини і що ними вже певний час вакцинують дітей такого віку в інших країнах світу.