На головну

19.07.2015 - 13:53

Кемерон: Що ж робити з чайками

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Прем'єр-міністр Великої Британії, Дейвід Кемерон, хоче започаткувати, як він каже "великий діалог" щодо знищення чайок.

Пан Кемерон заявив про це на цьому тижні після того, як у графстві Корнуол трапився напад чайки на домашню черепашку Стіґ, яка через два дні померла.

Також, раніше повідомлялось про два випадки, коли чайки нападали та вбивали псів.

Дейвід Кемерон сказав радіо БіБіСі Корнуол, що: "Для прем'єр-міністра небезпечно вдаватись до таких балачок та робити поквапливі висновки у питанні захисту чайок, але нам варто розпочати діалог про те, що робити з чайками, їх яйцями та гніздами. І тут нам варто прислуховуватись до тих, хто справді розуміється на цій проблемі, та особливо у Корнуолі. З тих місцевих газет, котрі я перечитував, виглядає так, що ми тут справді маємо гідну проблему.".

У графській раді Корнуола кажуть, що чайки належать до захищених типів і спричинення їм будь-якої шкоди карається законом.

Член Палати Громад від одного з округів Корнуола, Стів Дабл, звернувся з проханням до секретаря з довкілля про вироблення урядової стратегії щодо подолання проблем з чайками.

Власниця черепашки, що загинула, пані Бирне, каже, що дуже занепокоєна тим, що тепер чайки намагатимуться атакувати ще одну її черепашку на ім'я Джордж.

Втім, якщо прем'єр-міністр займатиметься вирішенням проблем чайок, хто ж тоді керуватиме Британією?


джерело: http://www.theguardian.com/

Подібні статті: