Уряд : без тепла не залишимось
go home

21.09.2021 - 03:24

Вівторок, 21 вересня 2021 - 03:24

Уряд : без тепла не залишимось

Уряд : без тепла не залишимось
Поширити у: f   t   Whatsapp

Чинний секретар центрального уряду з питань бізнесу запевняє нас, що упродовж цієї зими ми без ґазу ніяк не залишимось і що наше світло не згасатиме.
Це запевнення зробили в уряді після нагальної наради, де розглядалися заходи здолання кризи раптового зростання цін на енерґоносії.

Секретар бізнесу центрального уряду, пан Квазі Квартен (Kwasi Kwarteng, на фото вище), після наради офіційно заявив, що ми не залишимось без енерґоносіїв і що у жовтні Офджем не буде ще раз підвищувати горішньої межі цін на енерґоносії для населення.

Пан Квартен також повідомив, що наступний перегляд горішньої межі цін на енерґоносії для населення Офджемом відбудеться в лютому 2022.

Це означає, що після жовтневого, 12-відсоткового зростання цін на енерґоресурси, нам також варто очікувати подальше зростання цих цін від лютого і Бог знає на скільки відсотків.

Головними причинами такого раптового зростання цін називають насамперед різке зростання ґлобальних цін на ґаз і також те становище, у якому СК опинилося "завдяки" Брекзитові.

Країни Європейської Унії, як єдиний великий та значно потужний ринок, мають дуже вагомий вплив на виторговування максимально вигідних для себе цін на енерґоресурси.

Після того, як СК вже більше не є частиною цього ринку, йому набагато важче вторгувати собі сприятливі ціни і саме тому, на даний час оптові чи закупівельні ціни на ґаз для СК є десь у три рази вищими ніж для більшості країн ЄУ, що у свою чергу спричинює окремі енерґетичні компанії "йти під воду", тобто банкрутувати.

Це також означає, що в результаті банкрутства менших компаній у СК може залишитись тільки шість найбільших компаній, які матимуть вельми значну монополію, що у свою чергу приведе до зростання роздрібних цін для компаній та для населення до максимально дозволених.

На додаток до цього, зростання цін на ґаз викликає також ланцюжкову реакцію, яка вже спричинює прикрощі харчовій промисловості та зокрема виробникам м'яса, через все більшу нестачу вуглекислого ґазу, який використовують для душіння тварин перед їх забоєм і також для утримування м'яса свіжим під час зберігання та транспортування.

Це означає, що ми стоїмо на порозі ще більшого зростання цін на харчі, бо до проблем з нестачею водіїв та з нестачею сезонних працівників, тепер додається ще проблема з енерґоносіями.

За нині:Читайте ще:

Уряд оголосив про ґранти на зміну бойлерів Уряд оголосив про ґранти на зміну бойлерів19.10.2021
Бóрис Джонсон не заперечує подальшого зростання податків Бóрис Джонсон не заперечує подальшого зростання податків3.10.2021
Військо переведено у стан повної готовності Військо переведено у стан повної готовності28.09.2021
Надійшло підтвердження про нові візи для працівників Надійшло підтвердження про нові візи для працівників26.09.2021
Брекзит : на британських заправках довжелезні черги Брекзит : на британських заправках довжелезні черги24.09.2021
Протестувальники заблокували порт Довера Протестувальники заблокували порт Довера24.09.2021
Уряд хоче заборонити привласнення чайових Уряд хоче заборонити привласнення чайових24.09.2021
Харчовики платитимуть за СО2 у 5 разів більше Харчовики платитимуть за СО2 у 5 разів більше22.09.2021
Наші ґазові компанії можуть збанкрутувати в будь-який момент Наші ґазові компанії можуть збанкрутувати в будь-який момент20.09.2021
Від жовтня зростають рахунки за енерґоносії Від жовтня зростають рахунки за енерґоносії6.08.2021
Значно сповільнюється зростання економіки Значно сповільнюється зростання економіки10.09.2021
Брекзит : молоко вже більше в ґрунт не йде Брекзит : молоко вже більше в ґрунт не йде9.09.2021
Брекзит : уряд дав добро на ще більші випуски каналізації Брекзит : уряд дав добро на ще більші випуски каналізації8.09.2021
Брекзит : на порозі ще більша нестача харчів Брекзит : на порозі ще більша нестача харчів6.09.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home