Уельська швидка звернулась за допомогою до військових
go home

21.09.2021 - 12:50

Вівторок, 21 вересня 2021 - 12:50

Уельська швидка звернулась за допомогою до військових

Уельська швидка звернулась за допомогою до військових
Поширити у: f   t   Whatsapp

Представники швидкої допомоги Уельсу повідомли, що надіслали звернення своїм військовим за допомогою у наданні додаткових ресурсів.
Через значне збільшення інфікованих коронавірусом в Уельсі, що у свою чергу привело до значного завантаження лікарень та швидких допомог, уельскі медики звертаються до військової швидкої за допомогою технічними та людськими ресурсами.

Подібним чином кількома днями раніше швидкі Шотландії та північно-східної частини Анґлії також звернулись за допомогою до військових через те, що їх власні служби працюють на межі можливого.

Разом з цим, перший міністр Уельсу, пан Дрейкфорд, офіційно підтвердив, що послаблення правил в'їзду та виїзду за межі країни, яке матиме місце в Анґлії від кінця жовтня, в Уельсі не відбудеться.

Це означає, що під час виїзду з Уельсу за межі СК до країн не червоного переліку всім особам, незалежно від того, були вони провакциновані чи ні, потрібно буде брати прості тести і також під час прибуття на територію Уельсу з поза меж СК, всім особам потрібно буде мати неґативні PCR тести на коронавірус, незалежно від щеплення.

Згідно з останніми даними, в уельскі лікарні щодня з коронавірусом лягає в середньому 39 нових пацієнтів, що є на 50% більше ніж місяць тому.

Якщо взяти дані по інфікованих на кожні сто тисяч населення, тобто так званий інциденц, то в Уельсі та Шотландії він у два рази вищий ніж в Анґлії.

На 16:00 в понеділок, 20 жовтня, серед всіх націй СК, найвищий інциденц був у Шотландії - 568,5, дещо нижчий в Уельсі - 521,9, потім П. Ірландія - 486,6 і потім Анґлія - 259,3.

Загалом по СК, 7-денний інциденц на понеділок вечора становив 303.

Характерно, що навіть попри вельми широку пропаґанду чинного уряду в тім, що вони "найбільше у світі" вакцинують своїх людей, 7-денний інциденц у Німеччині для прикладу на даний час є майже у п'ять разів меншим - 68,5 і подібно в Україні та Франції 80 та 77 відповідно.

За нині:Читайте ще:

У червоному переліку залишається  тільки 7 країн У червоному переліку залишається тільки 7 країн7.10.2021
Шотландія не буде змінювати вимоги для прибульців Шотландія не буде змінювати вимоги для прибульців20.09.2021
У DfT спростували чутки про невакцинованих дітей У DfT спростували чутки про невакцинованих дітей20.09.2021
Змінюються правила прибуття до Анґлії Змінюються правила прибуття до Анґлії17.09.2021
Для допомоги швидкій викликають військових Для допомоги швидкій викликають військових16.09.2021
В Уельсі скасовано майже всі омбеження В Уельсі скасовано майже всі омбеження7.08.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home